סגור

ליברמן: "בטח שיאיר גולן מקובל עלי הרבה יותר ממנסור עבאס ואיתמר בן גביר"

יו"ר ישראל ביתנו בעוד התבטאות שנויה במחלוקת, אומר כי אין לו כל בעיה לשבת עם סגן הרמטכ"ל לשעבר בכדי להחליף את נתניהו. על המפלגות החרדיות, אמר: "ישראל ביתנו המפלגה היחידה שאומרת בצורה ברורה – לא נשב עם החרדים"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
טז באדר התשפא
,
28 בפברואר, 2021 9:20
ליברמן

ליברמןצילום: פלאש 90

יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, מספק הבוקר התבטאות נוספת שנויה במחלוקת, כזו המרחיקה אותו מגוש הימין צעד נוסף. בראיון ב-103fm אמר ליברמן כי בשביל להחליף את נתניהו, אין לו בעיה אם מי שהיה סגן הרמטכ"ל, ח"כ יאיר גולן, יהיה שותף קואליציוני. מנגד, עם החרדים ליברמן לא מוכן לשתף פעולה.

ליברמן אמר בראיון כי הליכוד בראשות בנימין נתניהו יחד עם החרדים, הציונות הדתית וימינה שוות 59 מנדטים. מנגד, ישראל ביתנו עם יש עתיד, תקווה חדשה וימינה מקבלות על פי הסקרים 49 מנדטים. לשאלה מי עוד יעזור לו, השיב: "אולי מפלגת העבודה, זליכה או מרצ. בטח שיאיר גולן מקובל עלי הרבה יותר ממנסור עבאס או איתמר בן גביר. הבן אדם היה סגן הרמטכ"ל, בטח מקובל יותר ממנסור עבאס, השותף הטבעי החדש של נתניהו". 

בעוצמה יהודית הגיבה לליברמן ואמרו כי "האיש איבד את זה סופית. ליברמן הצטרף למסע הרדיפה של השמאל נגד בן גביר, במטרה אחת: להקים ממשלת שמאל על מלא. בבחירות הקרובות עם ישראל יצטרך להכריע בין ממשלת ימין חזקה עם ציונות דתית גדולה, לבין ממשלת שמאל מסוכנת עם ליברמן והמשותפת".

בהמשך הראיון, התייחס ליברמן לרוטציה בין ארבע המפלגות, ואמר: "לא צריך שום רוטציה, כל הרוטציות פוגעות ביכולת הממשלה לתפקד ולקבל החלטות. אם זה מה שיפריד בין החלפת השלטון לא שם על זה וטו מוחלט, אני חושב שזה מיותר, אין צורך ברוטציות".

יש עתיד היא המפלגה השניה בגודלה ומובילה את גוש מתנגדי נתניהו, אך ליברמן סירב להשיב האם לפיד מתאים לראשות הממשלה. "אני לא רגוע כשנתניהו ראש ממשלה, פחות רגוע אם בני גנץ יהיה. אני חושב שלפיד הוא בהחלט בן אדם שאני יכול להגיד שאין בו רוע, אין בו זדון. יש פה ארבע מפלגות סבירות, עם אנשים סבירים, ואני לא אתן ציונים לאף אחד".

"ישראל ביתנו היחידה שאומרת בצורה ברורה – לא נשב עם החרדים"

ליברמן שלל מכל וכל שותפות עם המפלגות החרדיות. "מי שרוצה את החרדים בקואליציה, צריך להגיד באופן גלוי שהוא מוותר על האג'נדה האזרחית. נישואים אזרחיים יחד עם דרעי, ש"ס או יהדות התורה? לא הולך ביחד. לכן, ישראל ביתנו המפלגה היחידה שאומרת בצורה ברורה – לא נשב עם החרדים".

יו"ר ישראל ביתנו, סיכם את הדברים בחשבון הפייסבוק שלו. "ממשלה משיחית הזויה או ממשלה ציונית וליברלית? זה בידיים של מעל מיליון איש שלא יצאו להצביע ב-20 ערים בעלות רוב חילוני", הוא כתב. 

"הגיע הזמן שהציבור החילוני, המיעוט הכי גדול במדינת ישראל (כ-45% מהאוכלוסייה), המיעוט הכי מקופח והכי מדוכא, המיעוט שמשרת בצבא, עושה מילואים, עובד ומשלם מיסים, יקבל ביטוי ראוי בכנסת ובממשלה. הדרך היחידה היא לשלוח את ביבי והמפלגות החרדיות לאופוזיציה, וכדי שזה יקרה החילונים חייבים להתעורר ולתת את קולם רק למי שבוודאות לא יישב איתם. חילונים, צאו להצביע".


 

 

28.02.2021

1. זה לא סוד שהוא לא ימין הנה הוכחה לכך (אני)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2021

2. לך זהה תהליכים (שלום)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2021

3. אין שום קשר בין ליברמן לציונות. ליברמן בונה בארץ ישראל בית לגויים, לא לעם היהודי. (ליברמן זה הפוך מציונות)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2021

4. ברור למה, כי ישראל ביתנו היא המפלגה היחידה בעלת הכמות הגדולה ביותר של גויים גמורים בין מצביעיה לכן שונאים חרדים (מוטי)

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2021

5. עצוב שהוא מעדיף את יאיר גולן (ציפי)

מצער מאוד ליברמן! אבל טוב שאתה אומר לפני הבחירות כדאי שכמה שיותר ימיניים יברחו ממך...

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2021

6. מפורר ועד מפרד (סלמן)

עצוב מאוד שכל מהותו של ראש מפלגה היא רק לפלג לפורר ולשסע!!! חבל, ומכאיב את הלב!

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2021

7. הכל מובן. (9-9-9.)

הכל מובן לכל,שאביגדור מאפיונר ליברמן נלחם בשלטון-הימין הלאומי-חרדים-ביבי,בגלל שמישהו כנראה מחזיק אותו בביצים,ולמישהו הזה קוראים הפרקלישוק שמאתרגת אותו-כל עוד הוא יהיה מוכן לתת לה את ראשו של ביבי על מגש של כסף,אלא אם כן מישהו אמיץ ונועז במיוחד שם יחליט לשים לכך סוף.

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2021

8. קול ליאיר לפיד= קול לביבי (יוסף בן אליה)

השם עם עמו , גדעון חתם שלא ישב עם ביבי , אפילו אם ישב באופוזיציה , נפתלי כמובן שלא חתם , אבל למה יאיר לפיד ואיווט לא חותמים אצל ברקו ואופירה שלא ישבו עם ביבי , תחשבו למה.... אולי כי קול ליאיר (ממילא משמצביע יאיר מקבל ביבי בגלל האגו של יאיר שימנע אלטרנטיבה יציבה אמיתית , שזה גדעון סער )ואיווט זה קול לביבי , אחרת למה ?, שלום וברכה מאת יוסף בן אליה

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2021

9. אחל'ה נימוק מצא לו ליברמן.ללכת עם בעל התבטאויות מחרידות. (רע במיעוטו?אז גם ללא אף לא1מהם!!)

ליברמן , מה קרה שאיבד כל עיקביותו .!

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2021

10. שליברמן יסביר החלטת ביהד בהאג להעמדת ישראל על פשעי מלחמה ח"ו. (כשיש 1כגולן,זה פשוט.וכואב.)

ליברמן , מה קרה שאיבד כל עיקביותו .!

דווח על תגובה לא ראויה
02.03.2021

11. יאיר גולן היה אלוף פיקוד צפון. איתמר בן-גביר ומנסור עבאס לא שירתו אפילו יום אחד. ( )

וכל רשימתו של סמוטריף מורכבת ממשתמטים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לוסי אהריש צילום: הדס פרוש-פלאש 90

איזה לאום מופיע בתעודה הלידה של אדם אהריש הלוי? אמו לוסי חושפת

קרא עוד