דני דנון נבחר מחדש לתפקיד יו"ר הליכוד העולמי

שגריר ישראל באו"ם לשעבר ומי שכיהן במשך קרוב לעשור כיו"ר הליכוד העולמי חוזר לתפקיד לפחות עד שנת 2026."נרתום את העולם למאבק נגד איראן ונפעל למגר את נגע האנטישמיות והאנטי-ישראליות"

עדיאל שביט, חדשות כיפה 22/02/21 19:32 י באדר התשפא

דני דנון., צילום:  Yonatan Sindel/Flash90
דני דנון., צילום: Yonatan Sindel/Flash90

שגריר ישראל באו"ם והשר לשעבר, דני דנון, נבחר הערב (ב') מחדש לתפקיד יושב ראש הליכוד העולמי לכהונה בת חמש שנים – עד לשנת 2026. לאחר מאבק ארוך שהתנהל בחודשים האחרונים סביב התפקיד אליו נבחר דנון, התקיימו בחירות חוזרות במהלכן ביקש היו"ר הנבחר לאחד את השורות ולחבר יחד את כל המעוניינים בטובת הארגון לשם הצעדתו קדימה בשנים הקרובות במטרות החשובות אותן הוא מציב. 
 
"היעד הראשון שלנו, בתקופה כה משמעותית והרת גורל עבור עם ישראל ומדינת ישראל, יהיה לרתום את ידידינו הרבים ברחבי העולם למאבק נגד איראן והחזרה להסכם הגרעין המסוכן" אמר דנון. "נוביל אמירה חדה וברורה לפיה על ארה"ב והמעצמות להמשיך בגישה תקיפה נגד האיראנים ולא להתפשר על חשבון ביטחונם של ישראל ומדינות האזור". עוד ציין כי היעד השני הוא מאבק נחוש ונחרץ בנגע האנטישמיות והאנטי-ישראליות שהלך והתגבר במהלך שנת הקורונה בכל רחבי העולם. 
 
 דנון התייחס גם לבחירתו מחדש לתפקיד. "הבחירה הזו היא מסר גדול של אחדות. אחרי תקופה של חילוקי דעות שיסעו את הליכוד העולמי, אנחנו משלבים ידיים יחד ומאחדים את כל הכוחות שלנו למען התנועה וערכיה. אני מודה לחברים מהארץ מהעולם שתמכו בי לאורך כל הדרך ונתנו בי את אמונם ואני מתכוון להמשיך לשרת בנאמנות ובמסירות את עם ישראל בכלל ואת תנועת הליכוד בפרט בארץ ובתפוצות. אפעל גם ככל יכולתי למען הצלחתה של תנועת הליכוד בבחירות המתקרבות מתוך האחדות הגדולה שיצרנו בליכוד העולמי".

תנועת הליכוד העולמי מסרה: "אנו מברכים את יו״ר הליכוד העולמי הנבחר, דני דנון, על בחירתו לכהונה נוספת ומאמינים שמדובר בהתחלה של פרק חדש וחשוב בעשייתה המבורכת של התנועה לאורך השנים".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר