סגור

הרב אליהו נגד מרב מיכאלי: על המפלגות להודיע אם יישבו איתה בממשלה

רב העיר צפת תוקף את יו"ר מפלגת העבודה, וקורא לראשי מפלגות הימין להצהיר מראש האם יישבו איתה באותה קואליציה, בשל דעותיה בנוגע לגיוס לצה"ל, למוסד הנישואין ולמשפחה

הרב שמואל אליהו
ג באדר התשפא
,
15 בפברואר, 2021 8:43
מרב מיכאלי

מרב מיכאליצילום: פלאש 90. מרים אלסטר

האם תשבו בקואליציה עם מירב מיכאלי?

מירב מיכאלי מציגה את עצמה לבחירה ביחד עם גברת אבתיסאם מרעאנה. אין ספק כי אם תקום ממשלה בתמיכתה היא תהיה שרה ותקדם את האג'נדות שלה, וכדאי שמפלגות יכריזו מראש האם הם הולכים לשבת עם מירב מיכאלי שמתחייבת לקדם את האג'נדות שלה.

א] ביטול מוסד הנישואין - מירב מיכאלי חושבת שמוסד הנישואין הוא "סידור חשוך שהומצא לפני עידנים" כך היא כותבת במאמר בעיתון הארץ (13.5.12). במאמר ההוא היא ממשיכה ואומרת כי הנישואים הם "סידור מימים שבהם נשים היו סחורה לכל דבר, שנרכשה על ידי גברים כדי לוודא שיהיה להם רחם שייצר ילדים שהם בוודאות שלהם".
היא מתלהבת מכך ש"באירופה ובארה"ב מוסד הנישואים נחלש". ומעודדת לבטל את מוסד הנישואין כי "ביטול הנישואים יפתח פתח לחירות אמיתית, לשוויון וגם לאהבה". לכן לדעתה "המדינה צריכה לבטל לחלוטין את מוסד הנישואים". בשביל זה היא רצה לכנסת, בשביל לשנות את החוקים ואת המדיניות, ולבצע אותה למרות שרוב הציבור לא חושב כמותה. 

ב] משפחה זה מקום מסוכן לגידול ילדים – נאמנה לחזון שלה על פירוק המשפחה, מטיפה מירב מיכאלי להוציא מידי ההורים את הזכות לגדל ילדים ולהעביר אותה למדינה. "המשפחה הגרעינית, כפי שאנחנו מכירים אותה, היא המקום הכי פחות בטוח לילדים". (הרצאה בפאנל בטלוויזיה האוסטרלית) לדעתה המדינה צריכה לגדל את הילדים ולא ההורים המולידים שלהם. 
שנבין היטב, הרעיון הזה היה הרעיון המוביל של קיבוצי מפ"ם שסבא שלה היה מזכ"ל שלהם. הקיבוצים שלקחו את הילדים מהוריהם, גידלו אותם בבתי ילדים וגרמו להם נזקים בלתי הפיכים. עכשיו אנחנו מבינים מה חשבו אלה שגזלו את ילדי התימנים ונתנו אותם למשפחות "יותר מתורבתות". 

ג] מירב מיכאלי נגד צה"ל - היא אמרה "אני חושבת שנשים לא צריכות לשלוח את ילדיהן לצבא". מירב חושבת שצריך לבטל את "התקווה" כהמנון לאומי ולשים במקומו שיר ילדים טיפשי. נאמנה לדרכה שמה מירב מיכאלי ברשימה שלה את אבתיסאם מרעאנה שחולמת כי יהודי זכרון יעקב יחזרו לגלות בפולין. שכינתה את צוק איתן כ"מרחץ דמים" של חיילי צה"ל. ואת מלחמת השחרור היא מכנה "אונס קבוצתי, שבוצע על ידי בריונים שממשיכים להסתובב חופשי ומעולם לא עמדו למשפט צדק".

ד] אם תתנו למירב מיכאלי את המושכות לידיים. היא מתחייבת לשנות את העולם ולהגשים את החזון שלה שהוזכר לעיל. "זאת המוטיבציה שלי מקדמת דנא, לשנות את העולם, חד משמעית". (גלובס 11.10.16).

אנו דורשים מהליכוד, ימינה, גדעון סער וכל השאר להכריז בצורה ברורה, האם תשבו עם מירב מיכאלי באותה ממשלה. האם תתנו לה תפקיד של שר או ראשות של שום ועדה. 
אנו מצפים מנפתלי בנט. ממתן כהנא, מאיילת שקד, מעידית סילמאן, מאלון דוידי. מניר אורבך ומכל חבריהם להכריז בקול ברור, אם הם יתנו אפשרות למירב מיכאלי ואנשיה לקדם את האג'נדות שלהם.

 

15.02.2021

1. בנט כבר הודיע שיישב עם כל מה מי שישים בצד את האג'נדות שלו ויתרכז בשיקום הכלכלה ואחדות החברה (לעומת זאת, הצבעה לסמוטריץ והגזענים זו הצבעה למלחמת אחים!)

דווח על תגובה לא ראויה
15.02.2021

2. אחלא כתבה.להמשיך ולספר לנו עוד עובדות.ראוי להזכיר שהיא נכדה של קוסטינר ה"מוסר" שעל ידיו דם אלפי יהודים!!! (שלמה)

דווח על תגובה לא ראויה
15.02.2021

3. היא לא עומדת לדין ולא מואשמת (מעניין)

בשוחד מרמה והפרת אמונים.
בסהכ ראש מפלגה זניחה.
כדאי שנדע מי לא ישב עם נתניהו. זה חשוב יותר.

דווח על תגובה לא ראויה
15.02.2021

4. הרב אליהו עובד מדינה ומקבל ממנה משכורת יפה. ככזה אין לא זכות להתבטא בענינים פוליטיים. (תקשיר)

הוא תמיד יכול להתפטר מתפקידו ולהצטרף לפוליטיקה.

דווח על תגובה לא ראויה
15.02.2021

5. שכנעת אותי להצביע לה (יהודי אמיתי)

אם היא כל כך מרגיזה את עובדי האלילים, אז שתבורך

דווח על תגובה לא ראויה
15.02.2021

6. נורא! לא ידעתי איזה נבלות מסתובבות במוחה. (מד)

דווח על תגובה לא ראויה
15.02.2021

7. החרדים תמכו במכאלי לוועדת הדיינים עח שקד. (לא מאהבת מרדכי.)

מיכאלי מחוייבת למי שתמכו בה ממחנה הימין/ליכוד/חרדים עמ להפיל את איילת שקד.

דווח על תגובה לא ראויה
21.02.2021

8. ל-4: אין כאן עמדה פוליטית אלא ערכית, וז החלק מתפקידו. כשערכי היהדות הופכים לפוליטיקה, זו בעיה. (מצד שני יש שופטים שמקבלים משכורת מאד נאה ומתערבים בפוליטיקה.)

דווח על תגובה לא ראויה
21.02.2021

9. למעניין מ3: מה משעניין זה שעדיין עומדת לו חזקת החפות (זכאי עד שיוכח אחרתף לא הפוך) והחוק מאפשר לו להיות ראש ממשלה (מצד שני, החוק כן פוסל מי שלא מקבל את ישראל כמדינה יהודית מלה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

רכב שפוצץ בלוד צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה

ראש עיריית לוד מאיים: "נחסום את הכניסה לנתב"ג"

קרא עוד