סגור

נתניהו: "עבאס לא מכיר בציונות, מה לי ולו"

ראש הממשלה הכחיש בשיחות סגורות שיש שיתוף פעולה עם יו"ר רע"מ, מנסור עבאס: "רק לפני חודש הוא הצביע עם לפיד על חוק שהיה אמור למנוע ממני לכהן כראש ממשלה"

חדשות כיפה
ד בשבט התשפא
,
17 בינואר, 2021 7:32
נתניהו

נתניהוצילום: Miriam Alster/FLASH90

האם תיתכן חבירה בין חלקים מהרשימה המשותפת לליכוד, אולי אפילו בממשלה? בחודשים האחרונים עלה הנושא שוב ושוב לכותרות, בעקבות ההתקרבות בין ראש הממשלה נתניהו ליו"ר מפלגת רע"ם, מנסור עבאס, שאף הרבה להתבטא על כך בראיונות שונים. במקביל החל ראש הממשלה בקמפיין אגרסיבי במגזר הערבי, בניסיון לגרוף משם קולות.

ראש הממשלה בנצרת: "עידן חדש מתחיל היום"

אלא שבשיחות סגורות נשמע נתניהו אחרת לגמרי. על פי דיווח הבוקר (א') ב'ישראל היום' נתניהו אמר בשיחות סגורות כי "ברור שאנחנו נגד מנסור עבאס, הוא מהתנועה האסלאמית, הוא לא מכיר בציונות, מה לי ולו?!"

לדברי נתניהו, "אנחנו מתחרים על הקולות. הוא מתחרה נגדי. מדברים על שיתוף פעולה בינינו, מה אני אגיד, ממש שיתוף פעולה נפלא. רק לפני חודש הוא הצביע עם יאיר לפיד על חוק שהיה אמור למנוע ממני לכהן כראש ממשלה".

על פי הדיווח, נתניהו מאמין שמדובר בקמפיין מתוכנן שמאחוריו עומדים אנשי גוש "רק לא ביבי", ושנועד להכשיר את קולות הערבים ליום שלאחר הבחירות, אז יוכלו להקים ממשלה בהישענות על קולות הערבים. "הם גוש 'רק לא ביבי' מנסים להכשיר אותם כדי שיוכלו ללכת עם בל"ד. אנחנו לא מכשירים אותם, אני נגדם, זו תעמולה של השמאל. אנחנו בעד המצביעים הערבים אבל לחלוטין נגד המפלגות האנטי־ציוניות". 

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, אמר הבוקר ברדיו 103FM כי "הרשימה המשותפת לא יכולה להיות שותפה לקואליציה ציונית ולברלית. ממש לא ניתמך בהם. אני אומר זאת בצורה ברורה - בניגוד לנתניהו שמוכן להיתמך גם על ידי חמאס".

17.01.2021

1. נתניהו הנאלח מסוכן מאוד לקיומה של מדינת ישראל (שמעון לוי)

נתניהו נוכל שקרן רמאי , לא מאמינים לו !!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Tomer Neuberg/Flash90

"ארץ נהדרת" תשלם 50,000 שקלים לאיש ההתיישבות

קרא עוד