סגור

שמונה ימים לפריימריז: חגית משה מאבדת תמיכה דווקא בירושלים

המועמדת לראשות הבית היהודי, מאבדת תמיכה דווקא בסניף ירושלים, בכירים מהסניף מודיעים כי לא יצביעו עבורה. מסביבתה טוענים כי הדברים לא נכונים: "רוב מוחץ של חברי המרכז מכל רחבי הארץ תומכים במועמדותה"

עדיאל שביט, חדשות כיפה
כז בטבת התשפא
,
11 בינואר, 2021 23:05
מאבדת תמיכה בבית. חגית משה

מאבדת תמיכה בבית. חגית משהצילום: ארנון בוסאני

בעוד שמונה ימים בלבד יערך בחירות לראשות הבית היהודי כאשר השמות המובילים להיבחר הם מנכ"ל המפלגה ניר אורבך וסגנית ראש עיריית ירושלים חגית משה. משה שעומדת גם בראש הבית היהודי בירושלים, ובשל כך הייתה אמורה לזכות באהדה בסניף גדול וחשוב כזה, נתקלת במחסום דווקא בסניף שלה. 

למערכת כיפה נמסר כי בכירים בסניף ירושלים חוזרו לאחרונה על ידי מטה חגית משה לוודא הצבעה. נכון להיום לא נמצא מועמד מוסכם על בכירי הסניף והדעות עדיין חלוקות, חברי מרכז בכירים מוסרים שהסניף ברובו אינו תומך בסגנית ראש העיר. בשיחה עם אחד הבכירים נמסר כי "אנחנו עוד מאוכזבים מהתנהלות שלה בעיר בחמש שנים האחרונות, היא לא דאגה לציונות הדתית, לא דאגה למינויים של נציגים מהמגזר, ובזמנה כוחו של אריה קינג ומפלגת התעוררות בירושלים רק גדלו על חשבוננו".

"אנחנו לא חושבים שהיא צריכה לעלות לליגה הארצית כשהיא לא מצליחה בליגה המקומית" נמסר, "אנשים התעוררו, הסניף הירושלמי רובו ככולו לא יתמוך בחגית משה". מנגד נמסר כי בסניף לא קיימת תמיכה במועמדים האחרים: "מדובר בחלופות רעות, אנו לא נתמוך באף אחד". סניף ירושלים נחשב לאחד הסניפים החרד"ליים יותר וחוץ מחוסר מועמד מייצג עבורם, גם בפיצול שבין בנט לסמוטריץ' הם נוטים לתמוך בסמוטריץ'. לגבי הדיווחים כי משה דווקא תעדיף ללכת עם סמוטיריץ' מאשר בנט אמרו: "זה לא נכון בשום צורה. אף אחד לא בדק את דעותיה של חגית משה מדובר באשת מרכז-שמאל, היא מצייגת חיבור לסמוטריץ' רק כדי להיות ההיפך מאורבך שהולך עם בנט. עם כל הכבוד לחגית משה הדעות שלה רחוקות מהבית היהודי". 

מסביבתה של סגנית ראש העיר ויו"ר סניף ירושלים חגית משה, סבורים כי מי שעומד מאחורי השמועות הוא ניר אורבך, ושמדובר בדברים שאינם נכונים: " במקום שמנכ"ל המפלגה יתעסק בלסכסך בין חברי סניף ירושלים, כדאי שיהיה עסוק בשאלה כיצד המפלגה היום בחובות עתק ואיך אחרי 9 שנות מנכ"לות ו4 חודשים בהם הוא נערך לבחירות כה מעט חברי מרכז הסכימו לתמוך בו, בזמן שרוב מוחץ של חברי המרכז מכל רחבי הארץ תומכים במועמדותה של סגנית ראש העיר ירושלים חגית משה, שתוביל את המפלגה לדרך חדשה ועצמאית לטובת הציונות הדתית".

12.01.2021

1. חבר סניף הבית היהודי בירושלים (מיכאל נמדר)

שקר חגית אחראית על כל סניף ירושלים אני כחבר סניף כל הסניף פועל להצלחת חגית.

דווח על תגובה לא ראויה
12.01.2021

2. אם נתניהו שלח את חגית משה כדי לקדם את האינטרסים של הליכוד - שיציב אותה בליכוד (ירושלמי)

האם חגית משה היא רפי פרץ הבא?

דווח על תגובה לא ראויה
12.01.2021

3. חגית עסקנית (דן)

חגית עןד עסקנית מבית המדרש של המפדל .
מזגזגת בין שמאל לימין לפי מצב הרוח !

דווח על תגובה לא ראויה
12.01.2021

4. חגית משה (דורשת צדק)

תודה לקב"ה שנתן בינה לתומכי הציונות הדתית ולתומכי הבית היהודי. איננה מתאימה. שתפנה לליכוד כמו הגב' מרים פרץ ובכך נמנע מלרדת מהארץ.

דווח על תגובה לא ראויה
12.01.2021

5. חגית היחידה שיכולה להפירוח רוח חדשה במפלגה! (עמי)

דווח על תגובה לא ראויה
12.01.2021

6. הכח הנשי ינצח (שם)

חגית אנחנו איתך

דווח על תגובה לא ראויה
12.01.2021

7. ביבי דיבר עם חגית משה והבטיח לה שר בממשלה אם תאחד את הבית היהודי עם סמוטריץ' ולא תיגרר אח"כ עם בנט/סער (מה שניר אורבך עומד לעשות) (מישהו)

.

דווח על תגובה לא ראויה
12.01.2021

8. עסקנית (דוד)

עסקנית דרג ז,זה מה שיש לבית היהודי להציע

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר