סגור

אלקין נגד נתניהו: "מסוכן לישראל"

השר המתפטר, שהצטרף לגדעון סער, פתח במתקפה על ראש הממשלה: "לא נשב עם נתניהו בשום קונסטלציה, כי השיקול האישי מוביל אותו בקבלת ההחלטות. וזה הופך להיות מסוכן"

חדשות כיפה
יא בטבת התשפא
,
26 בדצמבר, 2020 20:32
זאב אלקין

זאב אלקיןצילום: יוסי שוואב

אלקין עולה למתקפה. בראיון ראשון מאז עזב את הליכוד, התפטר מהממשלה והכנסת והצטרף למפלגתו של גדעון סער, אומר השר לשעבר ואיש סודו לשעבר של ראש הממשלה, כי נתניהו מסוכן לישראל.

בראיון הערב (מוצ"ש) לחדשות 12 אמר אלקין כי "קיבלתי המון תגובות. התגובות הכי מעניינות הגיעו מהליכוד משלושה סוגים - תגובות נאצה, אני מבין את זה. זו החלטה מאוד קשה לעזוב את הליכוד כי אני מאוד אוהב את התנועה והפעילים. הסוג שני - תגובות שאנחנו נלך אתכם ונצטרף אליכם. הסוג השלישי הוא תגובות מהליכודניקים שאמרו - יהיה לנו קשה לשים פתק אחר אבל כל מילה שלכם בסלע. לא ציפיתי לזה. אלה התגובות שקיבלתי מפעילי המפלגה שלי".

"אפשר למצוא הרבה מאוד ראיונות שלי שבהם אני משבח את בנימין נתניהו", אמר אלקין, "וגם בנאום אמרתי שאני מאוד מעריך אותו על תרומתו למדינה. אבל הבן אדם הזה משתנה והשתנה מול העיניים שלי - במיוחד בשנה האחרונה".

לדבריו, "המאזן בין התועלת למדינה ובין הדברים הבעייתיים היה בעבר לטובת התועלת למדינה. בשנתיים ובמיוחד בשנה האחרונה זה השתנה, זו טרגדיה בעיני. הסיפור האישי, השיקול האישי, גם הסביבה וגם מה שקורה לו (לנתניהו), הפך הרבה יותר דומיננטי. "
מדינת ישראל הייתה צריכה בחירות באמצע משבר הקורונה? אני באתי אליו לפני כמה שבועות הפצרתי בו לעצור את זה וראיתי שאין לו עניין. כל מה שראינו בכנסת היה כדרור והעברת האשמות. מה שקרה ביציאה לבחירות שלישיות זה היה הסדק הראשון ביני לבין נתניהו. תמיד היו עליות וירידות ביחסים עם נתניהו".

לשאלה האם יישב תחת נתניהו השיב אלקין: "לא נשב עם נתניהו בשום קונסטלציה, כי השיקול האישי מוביל אותו בקבלת ההחלטות. וזה הופך להיות מסוכן. נתניהו מרגיש נרדף, הוא חושד בכולם, האווירה היא של פולחן האישיות, ההתנהלות כמו בחצר ביזנטית, החנופה. את זה בדיוק אנחנו רוצים לשנות. כל האווירה הזאת, שהוא מרגיש נרדף וחושד בכולם, את רואה איך נראה הליכוד היום, התמונות מבית המשפט, השיח של חלק מנבחרי הליכוד. כל התחושה הזו של פולחן אישיות זה לא הליכוד כפי שהוא צריך להיות. את זה אנחנו צריכים לשנות".

בליכוד הגיבו לדבריו של אלקין ועקצו: "מוזר שתוך יומיים שר המים לשעבר עבר מ'ראש הממשלה נתניהו מנהיג ענק שמביא הישגים לישראל' ל'מסוכן לישראל', רק בגלל שסגרו לו את הברז"‎‎.

26.12.2020

1. קצת מהאמת (עולם שקר)

מדינה שמסוכנת ופועלת לפי תוכנית חיסולים וגניבתם של אזרחים חפים מפשע, על ידי אנשי ציבור מושחתים שדואגים לכיסם וכיסאם מכפישים חפים מפשע על ידי אחיזת עיניים לפי האינטרסים של מנהיגים זונות בני זונות שעושים ככל העולה על רוחם וכולאים חפים מפשע בעלילות שוא ושקרים ואחיזת עיניים. פני המנהיגים כפני הכלבים האכזרים שרק משתלטים על העולם עם המפיה שאלופים בהישתלטות בשקרים כך הם מחסלים וגונבים ועושים שטיפת מוח בשקרים כשהכל בלוף של גדולי הנוכלים בארץ ובעולם, הם רומסים וחומסים עושים שואה.

דווח על תגובה לא ראויה
26.12.2020

2. היום להזכירך לוקחים את בכדור הסגול (הנרי)

דווח על תגובה לא ראויה
26.12.2020

3. מקווה שכל אלו שביבי קצץ להם את הכנפיים בדרך - יקומו נגדו (מאיר)

במשך שנים השיטה של ביבי היתה לבצמיח צעירים, שמסתכלים עליו בהערצה ומתטלים אליו, ואז כשהם צמחו והגיעו ליכולות שמאיימות עליו ומתחרות בו, הוא ייבש אותם, ולקח צעירים חדשים. ככה הוא דאג שלא יקום מישהו שיש לו נסיון ברמה שיכול להתחרות מול ראש ממשלה.
כעת, סער ואלקין ועוד אחרים (מקווה שיבואו כמה שיותר) פורעים את החוב. הם קמים מולו, ומתייצבים נגדו. מקווה שיצליחו, ושביבי יעבור להיות נשיא או משהו כזה. הוא עשה הרבה מאד למען המדינה, ועל כך תודה רבה, אבל הגיע הזמן להניח את המפתחות. הוא מעצמו לא יעשה זאת כנראה, לכן צריך שאחרים יראו לו את הדרך הביתה. עצוב שהוא מדינאי גדול ופוליטיקאי קטן ונקמני ברמות מטורפות. ראו מה עשה לבנט ושקד, ששנאה אישית שלו אליהם השאירה את ימינה מחוץ לקואליציה והובילה כעת לבחירות נוספות. אין מה לומר, עצוב, אבל הוא איבד את הכיוון...

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2020

4. זה ההוא שרץ להיות ראש עיר וניהיה ראש כרוב (אלקין)

דווח על תגובה לא ראויה
27.12.2020

5. נראה לי שהוא התבלבל (אביה)

הוא היחיד שפועל ממניעים אישיים צרים, רק הכסא רק הכסא

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
העברת
מתנות
לאביונים
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בחירות צילום: פלאש 90

לראשונה: קלפיות ישראליות באיחוד האמירויות, מרוקו ובחריין

קרא עוד