סגור

מתן כהנא: אם לפיד ומרצ יפסיקו לשסות נוכל להקים ממשלה

הבחירות מתקרבות ובימינה שואפים להקים ממשלה בראשות נפתלי בנט. ח"כ כהנא אומר כי אין להם בעיה לשבת עם כל מפלגה ציונית שתשים את הוויכוחים בצד. ריבונות? תאלץ להמתין "בטח תחת ממשל ביידן"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
יז בכסלו התשפא
,
03 בדצמבר, 2020 8:36
ח"כ מתן כהנא

ח"כ מתן כהנאצילום: פלאש 90. יוסי זליגר

הבחירות כבר כאן. מספר המנדטים הגבוה להם זוכה רשימת ימינה מדי סקר, מביאים עמם את התהיה האם המספרים יחלו לרדת בקרוב. אמש (ד') התראיין ח"כ מתן כהנא ב'כאן ב', ונשאל עם מי תקים ימינה ממשלה. "כל מפלגה ציונית שתבין את גודל השעה ותהיה מוכנה לשים את הוויכוחים האמתיים שיש בינו בצד, כדי להתמודד בסיטואציה שיש. ויש ויכוחים ואף אחד לא מסתיר אותם ויש לנו חילוקי דעות במגוון נושאים, אבל הם יכולים לחכות".  

כהנא נשאל האם ישנה אפשרות לשיתוף פעולה עם מפלגות יש עתיד ומרצ. "אם יאיר לפיד ומרצ ישנו את הרטוריקה שלהם ויסכימו לקבל את זה שעכשיו אפשר לשים רגע את המלחמות בצד. להפסיק לשסות את הציבורים זה בזה, להפסיק לדבר על החרדים כמו שהם מדברים, להפסיק לדבר על המתיישבים כמו שהם מדברים, להפסיק לאיים בפינויים - כן".

הח"כ מימינה חזר והבהיר: "כל מפלגה ציונית שתבין את גודל השעה ותהיה מוכנה להיכנס תחת האלונקה הזו ולשים את רגע הוויכוחים בצד - תהיה שותפה רלוונטית. נטפל במצב הבריאותי שנקלענו אליו, נטפל במצב הכלכלי במצב הכלילי שהממשלה גוררת אותנו אליו בהחלטות קטנוניות".

ומה עם הריבונות? כהנא גמגם מעט. "אנחנו מבינים שבשנים הקרובות, בטח תחת ממשל ביידן, השאיפה שלנו שהיא לא מוסתרת ותמיד נשאף אליה, להחיל ריבונות בשטחי יהודה ושומרון. אלה דברים שאנחנו רוצים והם חשובים לנו. כולם יודעים שאנחנו המפלגה הכי ימנית בכנסת ישראל, ועדיין בעת הזו לא נוכח לצאת למלחמה כשאתה כל הזמן עסוק בלריב אחד עם השני".


 

03.12.2020

1. אין בן אדם שמפיץ שינאה והתנשאות מגעילה יותר מסמוטריץ (בני)

מתן דיברנו על כך ואתה הסכמת סמוטריץ גורם לכם נזק תדמיתי עצום תתפטרו ממנו עוד היום ויפה שעה אחת קודם

דווח על תגובה לא ראויה
03.12.2020

2. נכנסים למחוזות ההזיה (רן)

בדיוק כמו גנץ שדיבר לפני כל בחירות על שיתוף פעולה עם מפלגות ציוניות ולשים את הוויכוחים בצד. ימינה תתחיל לרדת ברגע שידרשו ממנה תשובות ברורות ולא סיסמאות.

דווח על תגובה לא ראויה
03.12.2020

3. עד עכשיו חשבתי להצביע לכם (נפתול)

אבל עכשיו מתן כהנא שכנע אותי שלא להצביע לכם. ללכת עם מרצ ולפיד?

דווח על תגובה לא ראויה
03.12.2020

4. למה לביבי מותר ללכת עם השמאל (מתנחל)

ולאחרים לא? הם לא יותרו על שטחים זה ברור לכולם

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נפתלי בנט צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מנהיג 'השולמנים' אביר קארה מצטרף לבנט וימינה

קרא עוד