סגור

סמוטריץ': הגיע הזמן להחיל ריבונות גם על דרום תל אביב

חברי האיחוד הלאומי סיירו בדרום תל אביב כחלק מ"מסע הציונות הדתית", ונפגשו עם התושבים. סמוטריץ': "חבורה מדהימה של אנשים שמתוך תחושת שליחות הגיעו לתל אביב על מנת לקדש ולהאהיב שם שמים"

חדשות כיפה
יג בכסלו התשפא
,
29 בנובמבר, 2020 18:53
סמוטריץ

סמוטריץ' בדרום תל אביב עם שפי פזצילום: יח"צ

כחלק ממסע הציונות הדתית בו חברי האיחוד הלאומי מסיירים ברחבי הארץ ומקשיבים לציבור הגיעו היום (א') אנשי 'האיחוד הלאומי' לתל אביב. בסיור השתתפו יו"ר המפלגה ח"כ בצלאל סמוטריץ', ח"כ אופיר סופר והמנכ"ל יהודה ולד.

הבוקר הוקדש למפגש עם קהילת 'ראש יהודי' ועם נציגי הקהילות הציוניות הדתיות השונות הפועלות בעיר. סמוטריץ' אמר בסיור כי "הציונות הדתית נמצאת בכל מקום ומתייצבת לכל שליחות. בצפון ובמרכז למשימת קירוב הלבבות ובדרום להצלת השכונות מכיבוש המסתננים. זו חבורה מדהימה של אנשים שמתוך תחושת שליחות הגיעו לתל אביב על מנת לקדש ולהאהיב שם שמים. אני מצדיע".

סמוטריץ' עם שפי פז בדרום תל אביב צילום: יח"צ

משם המשיך יו"ר האיחוד הלאומי לסיור בשכונות דרום תל אביב עם שפי פז ופעילי השכונות ופגש בחוסר המשילות העצוב של מדינת ישראל בעיר העברית הראשונה. בעת הביקור הגיע ח"כ סמוטריץ' גם לישיבת עוז ואמונה מיסודו של הרב אחיעד אטינגר הי"ד וחיזק את הרבנים על שליחותם התורנית והציונית בתל אביב.

סמוטריץ' סיכם את הסיור ואמר כי "דרום תל אביב זו משימה לאומית. מדינת ישראל מוותרת על חלקים גדולים מתל אביב ואין פוצה פה. מסתנני עבודה מסודן ומאריתריאה מנצלים את חוסר המשילות של מדינת ישראל, משתלטים על דרום העיר ומייצרים פחד ואלימות. זה מצב שלא ניתן לקבל.
לתושבי דרום תל אביב אני מבטיח, הסבל שלכם לא עובר מתחת לרדאר, החזרת המסתננים לארצם זו משימה ציונית וחברתית ממעלה ראשונה. בכל תפקיד בו אהיה, אני חייל שלכם ואציף את הכאב הגדול שלכם ואאבק למענכם. לא ננוח עד שנחיל ריבונות על דרום תל אביב".

29.11.2020

1. בא נראה אותך מכיל ריבונות קודם על הנגב גיבור גדול! (ויגו)

אל תדאג לריבונות של תל אביב ואל תלך לאן שהכי קל לך, בא תכיל ריבונות בגליל, בפזורה הבדואית, בואדי ערה.... קשקשן.

דווח על תגובה לא ראויה
29.11.2020

2. סמוטריץ שהשתמט משירות צבאי מצהיר " אני אהיה חייל שלכם"?? (אצבעוני המפקד)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: פלאש 90

שטרות כסף חדשים בישראל: כך הם ייראו

קרא עוד