סגור

הרב פרץ: "אני לא מתכוון לפרוש מהחיים הפוליטיים"

במסגרת ועידת החינוך הלאומית אמר השר לענייני ירושלים: "לדעתי נעשתה טעות בפתיחה המחודשת לפני הגל השני, בספטמבר פתחנו מהר מדי". על נטישת ימינה אמר: "אני חושב ההחלטה להיות חלק ממשלת ישראל הייתה החלטה נכונה ביותר"

עדיאל שביט, חדשות כיפה
א בכסלו התשפא
,
17 בנובמבר, 2020 11:35
השר פרץ

השר פרץצילום: נעם רבקין פנטון, פלאש 90

השר לענייני ירושלים ומורשת ויו"ר הבית היהודי הרב רפי פרץ התראיין הבוקר (ג') במסגרת ועידת החינוך הלאומית ה-2 של מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא ועיתון מקור ראשון. הרב פרץ התייחס להתמודדות מערכת החינוך עם משבר הקורונה וכן לעתיד הפוליטי של הממשלה הנוכחית והמפלגה בראשה הוא עומד. 

על מצב מערכת החינוך במשבר הקורונה: "לדעתי נעשתה טעות בפתיחה המחודשת לפני הגל השני, בספטמבר פתחנו מהר מדי, היה לחץ של הציבור. מה שעושים עכשיו זה שעוברים לשלב הבא רק אחרי שהשלב הקודם לא העלה את הרמה. אם עלה או עוצרים או יורדים, זאת הדרך. בסך הכל אנחנו בקונטרול טוב וזהיר מאוד".

לגבי האפשרות להליכה לבחירות נוספות: "אני לא מעלה על דעתי שנתניהו וגנץ לא ימצאו את הדרך איך להמשיך הלאה. עם ישראל לא יסלח לנו אם נלך לבחירות חדשות. בממשלה יש קשיים אבל בכל נושא הקורונה וההתמודדות זה מאוד מקצועי. אני נמצא בישיבות ממשלה אינסופיות ובקבינט, מדינת ישראל בדברים הקריטיים שלשמה הלכנו ביחד מתנהלת טוב. אני לא חושב שנלך לבחירות בזמן הקרוב".

"הבית היהודי הולכת להיות המפלגה הציונית הדתית המובילה"

השר פרץ התייחס גם ליריבו הפוליטיים במגזר הדתי לאומי נפתלי בנט ובצלאל סמוטריץ': "אני לא נכנס לשיקולים הפוליטיים של שניהם. אני רק יודע שנפתלי אמר בצורה מאוד ישרה והוגנת שימינה זאת מפלגה ימנית, ישראלית וליברלית וממילא בית הציונות הדתית זה הבית היהודי. אני חושב שקוראים דברים נפלאים בבית היהודי. אני חושב ההחלטה להיות חלק ממשלת ישראל הייתה החלטה נכונה ביותר. אנחנו עוזרים מאוד במשבר גדול. כך חונכתי כבן הציונות הדתית וכך אני מחנך את הילדים שלי. כל הכספים של הציבור שלנו עוברים דרכנו, אנחנו עוזרים לכולם". 

לסיום התייחס השר פרץ גם לעתידו הפוליטי: "אני לא מתכוון לפרוש מהחיים הפוליטיים אבל אני לא הסוגיה. הסוגיה היא הבית היהודי. אני רוצה שכל הכוחות יגיעו ונעשה מפקד ופריימריז. מפלגת הבית היהודי הולכת להיות המפלגה הציונית הדתית המובילה. זה לא במקרה שכל מיני מפלגות אחרות מחזרות אחרי אנשים שלנו. אנחנו בהחלט על המפה ונצמח ונהיה עוד יותר גדולים על המפה. מתוך זה חיבורים אפשריים בהמשך".

17.11.2020

1. פשוט חבל. (שחר)

כבר לימדנו חז''ל, ''מילה בסלע שתיקה בתרי''.

דווח על תגובה לא ראויה
17.11.2020

2. פשוט חבל. (שחר)

כבר לימדנו חז''ל, ''מילה בסלע שתיקה בתרי''.

דווח על תגובה לא ראויה
17.11.2020

3. במי מדובר? (מנסה להיזכר)

דווח על תגובה לא ראויה
18.11.2020

4. טייס לא נוטש חברים. (חמקן F-0.35 .)

לאופורטוניסטים תמיד יש את העילה להצדיק נהנתנותם עח נטישת חבריהם.
הקורונה עילה מוצלחת זמנית.
אבל שום מילה למה 5 מ6 נותרו בחוץ?! ורק הוא בפנים.
ובכלל מה עושה כבוד הרב/שר מול הדליגיטימציה כלפי הסרוגים בכלל ותושבי יוש/יצהר בפרט?! .
האם הרב פרץ חושב שתושבי יוש/יצהר באמת פועלים נגד החוק. נגד צהל והמדינה. אז אוליי אין כתב אישום. אבל השיימינג נעשה בהיותו שר לענייני ירו-שלם?!
ככה מייצגים ציבור ?!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ראש בראש על הנהגת הימין צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

סקר מנדטים: הליכוד מגדילה את הפער מימינה

קרא עוד