סגור

איילת שקד: "הממשלה נכשלה בטיפול בקורונה הפתרון הוא בחירות"

בימינה כבר מצהירים כוונות של קיום בחירות והרצה של יו"ר המפלגה לתפקיד ראש הממשלה. לפי שקד הפתרון למשבר הקורונה הוא: "הקמת ממשלה מתפקדת, שתעבוד בשביל הציבור, בראשות נפתלי בנט"

חדשות כיפה
ו בחשון התשפא
,
24 באוקטובר, 2020 19:48

צילום: Yonatan Sindel/Flash90

בחדשות 12 פרסמה העיתונאית רינה מצליח כי נרקמת לאחרונה עסקה שעשויה להעמיד את ח"כ משה (בוגי) יעלון בראשות ממשלת ישראל. העסקה כוללת לפי מצליח את תמיכתם של חברי סיעת ימינה, אך במקביל היא דורשת גם תמיכה של הרשימה המשותפת. בעקבות כך הגיבו במפלגת ימינה לשמועות: "לא נהיה שותפים לפוטש בתמיכת היבא יזבק או לתרגילים פוליטיים אפלים. לא מחליפים טריפה בנבלה. 
יש ללכת לבחירות ולהחליף את ממשלה נתניהו-גנץ הכושלת בממשלה חדשה, רחבה ונמרצת בראשות נפתלי בנט שתטפל בקורונה, בכלכלה ובאיחוי השסעים בעם".

עוד הוסיפה גם חברת הכנסת איילת שקד בחשבון הטוויטר שלה, כי ימינה תומכת ביציאה לבחירות ושהמועמד הבלעדי שלה יהיה בנט: "לא תודה חברים. אנחנו לא בעניין של ממשלה עם יזבק ושות׳. לא יקרה. הממשלה נכשלה בטיפול בקורונה ובמשבר הכלכלי, הפתרון הוא בחירות והקמת ממשלה מתפקדת, שתעבוד בשביל הציבור, בראשות נפתלי בנט".

בתגובה לדברים יצאו חברי הליכוד במתקפה חוזרת אל ימינה: "אנו מצרים ונדהמים מהכינוי של בנט "טריפה" לראש הממשלה, אחרי שתמך בלפיד לראשות הממשלה. מציעים לבנט וסמוטריץ' ולכל האופוזיציה לא להתמקד בפילוג ובעשיית הון פוליטי על גב המחלה אלא באחדות העם ולברך על ההישג ההיסטורי שראש הממשלה נתניהו מוביל".

24.10.2020

1. נתניהו אנחנו אוהבים!! (בני)

דווח על תגובה לא ראויה
24.10.2020

2. יש ביבי (מאיר )

לא יעזור לכם אתם חזירים נאכלים בסוף.

דווח על תגובה לא ראויה
24.10.2020

3. חברה של מנדלבליט, ניצן ונווה (עידו)

מדקלמת מסרים של מנדלבליט, ניצן ונווה. תלו בה הרבה תקוות התברר כי מדובר בבלוו נפוח ומלא אגו. מתאימה לבנט וללפיד, ננסים שלא בגרו.

דווח על תגובה לא ראויה
24.10.2020

4. רק בבקשה תלכו לבחירות בלי הבית היהודי. מעניין כמה אפסים תקבלו. (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
24.10.2020

5. שקד (א)

אולי תסתמי כבר את הפה שלך הפכת להיות מאוסה

דווח על תגובה לא ראויה
24.10.2020

6. שקד (שלומצי)

נו באמת לא צריך בחירות ממש לא כמה יהירות כמה התנשאות שישה מנדטים ימינה נודניקים למרחקים ארוכים

דווח על תגובה לא ראויה
25.10.2020

7. ספק אם ימינה יעברו את אחוז החסימה. (אלי)

לא ברור מה המפלגה הזו רוצה. בעד נתניהו או נגד? האם היא מפלגת מרכז? האם הרב דרוקמן הוא הרב של המפלגה. האם היא מפלגה חרדלית? האם אנשי סמוטריץ יהיו חצי מהמועמדים. האם היא מפלגה שתתרכז רק בטיפול הקורונה? נראה שאנשי המפלגה בעצמם לא יודעים מי הם.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Tomer Neuberg/Flash90

"ארץ נהדרת" תשלם 50,000 שקלים לאיש ההתיישבות

קרא עוד