סגור

גנץ: "חשבתי מלכתחילה שראש ממשלה לא יכול לכהן עם כתבי אישום"

שר הביטחון בני גנץ אמר כי הוא נועד עם בוגי יעלון וגורמים נוספים, ושאם הממשלה לא תגבש תקציב, הוא ינסה לפעול בדרכים אחרות: "צריך שסדר העדיפויות של המדינה יהיה לפני סדר העדיפויות של ראש הממשלה או של הליכוד"

חדשות כיפה
כט בתשרי התשפא
,
17 באוקטובר, 2020 19:52
שר הביטחון גנץ

שר הביטחון גנץצילום: Olivier Fitoussi/Flash90

ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון, בני גנץ, העביר הערב (ש') מסר מאיים לראש הממשלה בנימין נתניהו, לפיו, אם אין תקציב בכחול לבן יחזרו לסדר העדיפויות הקודם: "אם התקציב לא יעבור נבחן חלופה אחרת ונחזור לסדר העדיפויות הקודם שלנו. אני חשבתי מלכתחילה שראש ממשלה לא יכול לכהן עם כתבי אישום אבל אם הממשלה הזו לא תתחיל לתפקד לא תהיה לי ברירה אלא לבחון את דרכי מחדש". את הדברים אמר בפגוש את העיתונות. 

עוד אמר גנץ אמר כי השבועות הקרובים יראו לו אם יש כוונה לעבוד למען האזרחים: "אם זה לא יקרה, אני אמשיך לעבוד למען המדינה. אני נפגשתי עם יעלון ועם אחרים, אם הממשלה לא מתפקדת, אני אחזור לסדר העדיפויות האותנטי שלי. אם הממשלה לא תתפקד לא תהיה לי ברירה אלא לחשב צעדים. אנחנו נאבקים ונמשיך להיאבק שהממשלה תתפקד, ובשביל זה צריך שסדר העדיפויות של המדינה יהיה לפני סדר העדיפויות של ראש הממשלה או של הליכוד".

על חקירת פרשת הצוללות, אמר: "חשבתי מלכתחילה שראש ממשלה לא יכול לכהן עם כתבי אישום, ואני אמרתי שכרגע אני חייב להירתם. כשנכנסנו, דאגנו לביטחון. שמרנו על המשפטים ועל הדמוקרטיה. הנחיתי במשרד הביטחון לבדוק מה אפשר לעשות בנוגע לחקירת הצוללות".

 

 

17.10.2020

1. איומי סרק (ניסים)

גנץ אתה ואשכנזי בדיחה יאלה צאו לנו מהעניים מספיק לכו הביתה

דווח על תגובה לא ראויה
17.10.2020

2. גנץ נכלולי וקשקשן (שמעון לוי)

גנץ גונב קולות חלשלוש לא יעשה שום דבר .

דווח על תגובה לא ראויה
17.10.2020

3. גנץ ביבי מתפקד עם כל הבעיות שיש במדינה וגם עם תפרת התיקים גם עם בעיות הביטחון דרום צפון מדבר עם כל הנהגים בעולם ואתם לא מעקלים זה ביבי אתה עם עזה לא י (דוד)

גנץ אתה לא מתאים

דווח על תגובה לא ראויה
17.10.2020

4. הישגי ותיפקוד נתניהו, מנהל מדינה תחת איומים יום- יומים מצד מדינות שכנות, עשה הסכם שלום היסטורי עם האמירויות, מקדם את כלכלת ישראל למקומות חדשים שלא חלמ (עדו)

רק לא ביבי, וועדת חקירה ממלכתית.. ושאר בלבולי מוח, במקום לעזור לעם ישראל הם רק דואגים לעצמם ומנסים להפיל את האריה (שאמנם יש לו רבב, ולא מושלם ), בשעת משבר עולמי, פשוט בושה, גנון!!

דווח על תגובה לא ראויה
18.10.2020

5. גנץ רוצח (דני)

גנץ אתה רצחתה חיילים ושפע של נכים, גנץ אתה קרימינל מלחמה ימח שמך

דווח על תגובה לא ראויה
29.10.2020

6. בני גנץ אתה רוצח מספר אחד של חיילים יהודים (בני גנץ אתה רוצח חיילים אל תשכח)

במדינה נורמלית בני גנץ לתליה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אביתר בסכנת פינוי צילום: Hillel Maeir/Flash90

בכיר במג"ב לכיפה: פינוי אביתר בי"ז בתמוז

קרא עוד