סגור

בנט תוקף את נתניהו: "סגר הוא לא הצלחה - הוא תוצאה של כישלון"

יו"ר ימינה תקף את ראש הממשלה, שאמר כי "הסגר הוא הצלחה אדירה". לדברי בנט, "סגר הוא מכה הרסנית שמחריבה את חייהם של מיליוני אנשים"

חדשות כיפה
כז בתשרי התשפא
,
15 באוקטובר, 2020 16:22
נפתלי בנט

נפתלי בנטצילום: Oren Ben Hakoon/POOL

יו"ר ימינה ח"כ נפתלי בנט תקף אחרי הצהריים (ה') את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בגין דבריו בפתח ישיבת קבינט הקורונה, כי "הסגר הוא הצלחה מסחררת". בנט אמר כי הסגר אינו הצלחה, אלא תוצאה של כישלון ומכה הרסנית למיליוני אנשים.

נתניהו בפתח ישיבת הקבינט: "הסגר הוא הצלחה אדירה"

"סגר הוא לא 'הצלחה'. סגר הוא מכה הרסנית שמחריבה את חייהם של מיליוני אנשים, והסגר השני המיותר הוא תוצאה של כישלון ניהולי נוראי של ממשלתך". כתב בנט. 

"הסגר הראשון היה הכרחי, ונועד לקנות לנו הפוגה. אך ממשלתך בזבזה לגמרי את הפוגת מאי-יוני.  לא עשיתם דבר כדי לקדם ולמנוע סגר שני. הצגתי לך כבר ביוני תכנית למניעת סגר שני, ולא עשיתם עם זה דבר. 

"הפסיקו את מדיניות הסגרים. תעברו מפטיש על הראש של אזרחי ישראל, לניהול מדויק וצמוד של פינצטות".

מוקדם יותר פרסם בנט ברשתות החברתיות הודעה שקיבל, ובה מספר לו אדם על חבר שהתאבד בשל המצב הכלכלי, שנגרם כתוצאה ממשבר הקורונה. בנט כתב כי "סגר מוביל למוות. קראו את ההודעה שקיבלתי עכשיו מחבר שלי.

"התפארויות עצמיות על 'הצלחת' הסגר הן הרסניות. כמו רופא שמתפאר שקטע את זרועו של מטופל שדיווח על כאבים באצבעותיו. סגר הוא תוצאה של כישלון ניהולי. פטיש נורא על הציבור. יש להילחם בפינצטות: ניהול צמוד ומאות פעולות חכמות"
 

15.10.2020

1. בנט תוקף את נתניהו: "סגר אינו 'הצלחה' אלא תוצאה של כישלון ניהולי נוראי" (זברה)

בנט "צודק" - הוא תמיד זה שצודק.... הבעייה, שאין לו מי שיצדיק אותו, וזה יקרה גם בבחירות הבאות. למה צודק ?! כי האמירה שלו אומרת בעצם שהסגר לא היה הצלחה, כי נשאר אחד ,כשלונר, קשקשן מופרך, שהשאיר את פיו פתוח, והמשיך כל העת, ועדיין ממשיך, תוך יריקות לסיר האומה. האיש הנלוז והעלוב הזה, פועל כל העת להכשיל את השלטון הנבחר (הוא מתוסכל ברמות, אמרנו ?!)

דווח על תגובה לא ראויה
15.10.2020

2. חזרת מבית החולים כדי להרעיש. תנוח דעתך (בנט כשלון)

אתה לא שווה כלום.

דווח על תגובה לא ראויה
15.10.2020

3. הכי קל וכיף, לעמוד מהצד ולשלוח ביקורת. (חי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בנות שירות, אילוסטרציה צילום: מנהלת השירות הלאומי אזרחי

תנאי המתנדבים בשירות הלאומי - שווים למשרתים בצה"ל

קרא עוד