סגור

הקרב בין ברקת לשר האוצר ממשיך: "ישראל כ"ץ הוא סכנה לכלכלת ישראל"

במהלך הבוקר חברי הליכוד המשיכו את ההתקוטטויות ביניהם באמצעי התקשורת. ישראל כ"ץ על ברקת: "נכשל כישלון חרוץ, הפך את ירושלים להכי ענייה". ברקת בתגובה: "תפקיד שר האוצר גדול עליו, הוא צריך להתפטר"

חדשות כיפה
י באלול התשפ
,
30 באוגוסט, 2020 10:04
ברקת וכ"ץ בימים טובים יותר

ברקת וכ"ץ בימים טובים יותרצילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

קרבות הגידופים וההאשמות בין שר האוצר ישראל כ"ץ וחברו לסיעה ח"כ ניר ברקת, ממשיכים גם בבוקר זה. השניים התראיינו הבוקר (א') ברשת ב' בנפרד ולא חסכו בהטלת האשמות אחד על השני. שר האוצר כ"ץ יצא נגד ברקת והאשים אותו בהיותו ראש עיריית ירושלים הגרוע ביותר בהיסטוריה: "אדם שכל עיסוקו רק בלתקוף כי אין לו עיסוק אחר. ניר ברקת היה ראש העיר הכושל ביותר בירושלים. הוא הפך את עיר הבירה להיות הענייה ביותר במדינה והננטשת ביותר. בעניין הזה אדם חייב לא להתעסק בכל עיסוק כלכלי".

עוד הוסיף ותקף כ"ץ: "כל סיפור ההיי-טק וההשקעות וההון המשפחתי שלו – אין לו משמעות. הרקורד של אדם נבדק בעשייה הציבורית. הוא בעשר שנים נכשל כישלון חרוץ בזה שהפך את ירושלים לעיר הכי ענייה, איך אתה מעז לבוא לדבר על כלכלה?"

לאחר מכן עלה לשידור ח"כ ניר ברקת והשיב על האשמותיו של השר כ"ץ בהטחת עלבונות משלו: "מי שאחראי על ניהול המשבר הכלכלי זה שר האוצר. כולנו יודעים שזה כישלון אחד גדול. לאוצר צריך מישהו עם ניסיון והבנה כלכלית. זה גדול עליו בכמה מידות. הוא מתנפל על שרים. איך שהוא נכנס למשרד האוצר אמרתי לו שהפקידות לוקחת אותו למקום הלא נכון". לאחר הראיון כתב ברקת בחשבון הטוויטר שלו: "אין אחד במדינה שלא יודע שהאוצר נכשל בטיפול במשבר הכלכלי. כל יום שעובר וישראל כץ ממשיך בתפקידו כשר אוצר, הוא סכנה לכלכלת ישראל, לפרנסה של כמעט מיליון איש וסכנה לשלטון הליכוד והימין. חייבים שינוי כיוון ודרך אחרת ולכן כץ חייב להתפטר עכשיו".

ביש עתיד הגיבו על העימות בין השנים בהלצה: "הקדימו את הבחירות ולא אמרו? בכל אופן, באמת חייבים שינוי כיוון ודרך אחרת מהדרך של נתניהו".

30.08.2020

1. זה נבלה וזה טרפה (נתניהו הנאלח)

שני הנוכלים הנאלחים מבית המדרש של הנבזה והנאשם בפלילים נתניהו .

דווח על תגובה לא ראויה
31.08.2020

2. נתניהו מתאמץ בכל תפקיד למנות את האדם הכי לא מתאים. (רמי)

האם זה בגלל שאם מישהוא מצליח הוא מהווה איום או בגלל שנתניהו טרוד בענייניו ולא איכפת לו או שאולי זו נקמתו של נתניהו במדינת ישראל שלא מעריכה אותו? כנראה שכל התשובות נכונות.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יו"ר רע"ם, מנסור עבאס (מימין) צילום: הדס פרוש, פלאש 90

רע"מ תימנע בהצבעה על חוק פיזור הכנסת

קרא עוד