סגור

הליכוד: "כחול לבן נלחמים בממשלה" | כחול לבן: "מחפשים תירוצים לבחירות"

הקרע בקואליציה סביב אי אישור התקציב עולה מדרגה, כאשר בוועדת הכספים הוחלט שלא להצביע על הצעת החוק שדוחה את אישור התקציב. בליכוד טוענים: "הם עצרו כסף חיוני לפתיחת שנת הלימודים" כחול לבן בתגובה: "מפרים את הבטחתם לאחדות"

חדשות כיפה
כט באב התשפ
,
19 באוגוסט, 2020 14:09
לקראת בחירות?

לקראת בחירות?צילום: פלאש 90, נועם ריבקין, מארק ישראל סלם

ועדת הכספים התכנסה הבוקר (ד') בכדי לדון בהצעת החוק שידחה את מועד ההצבעה על התקציב ב-100 ימים. אלא שבסוף הדיון הליכוד וכחול לבן לא הגיעו להסכמות והועדה הכריעה כי לא תצביע על דחיית אישור תקציב המדינה. משמעות הדבר כי ובמידה הצעת החוק לא תאושר במליאת הכנסת בקריאה שנייה ושלישית, הממשלה תצטרך לאשר תקציב עד יום שני הקרוב, ה-25 לאוגוסט. במידה והממשלה לא תאשר את התקציב הכנסת תפוזר אוטומטית וישראל תלך לבחירות. מה שמותיר חמישה ימים בלבד, עד לפיזור אפשרי של הכנסת.

בעקבות הכרעת הוועדה בליכוד חזרו לתקוף את כחול לבן והאשימו אותם בחוסר ההכרעה: "כחול לבן שוב נלחמים בממשלה בזמן שראש הממשלה נתניהו נלחם בקורונה" טענו מטעם המפלגה. "היום בוועדת הכספים הם עצרו כסף חיוני לפתיחת שנת הלימודים, כולל תכניות לילדים בסיכון וילדים בפריפריה". לבסוף קראו מטעם המפלגה כי "כחול לבן חייבים להפסיק להפריע לראש הממשלה להעביר תקציב ולפתוח את שנת הלימודים בזמן". 

בכחול לבן לא נשארו חייבים ופרסמו הודעת נגד: "מועד ההוכחה מתקרב והשטיקים והטריקים מתגברים. הליכוד מפר את הבטחתו לאחדות ויציבות ומחפש בכל יום תירוץ חדש לבחירות. מי שטובת ישראל לנגד עיניו יפעל להעברת תקציב אחראי ולא ישפוך כסף פוליטי כדי להתחזק לקראת הבחירות.  כחול לבן תפעל ותמשיך לפעול מתוך מניע אחד בלבד: למנוע בחירות למען מיליון מובטלים, ולמען עם ישראל כפי שהתחייבה".

 

19.08.2020

1. באמת (המעניש)

הליכוד ונתניהו האחראים הבלעדיים ב 95% לכל החרא שאנחנו האזרחים עוברים בגלל הממשלה הרקובה והמנופחת שביבי הקים בשביל לרצות כל קוץ קטן שנעוץ לו בתחת.
צא לגמלאות כבר ועזוב אותנו בשקט עם הסלוגנים בחצי שקל שלך.

שמישהו ינקה כבר את הליכוד ויחזיר לשם קצת מן השפיות שהיתה ואבדה!

דווח על תגובה לא ראויה
19.08.2020

2. ביבי השמאלן הרס את הבריאות הכלכלה והביטחון (טל)

דווח על תגובה לא ראויה
19.08.2020

3. הטירוף (המסוכן)

של השמאל להיתקבע לתקציב דו שנתי כשבקורונה אי אפשר ! לתכנן חודשיים למפרע , - הזויי ! ובלתי מתקבל על כל בר טיפת ! דעת ! בן 14

דווח על תגובה לא ראויה
19.08.2020

4. נתניהו הנאלח והמסית (שמעון לוי)

נתניהו משקר במצח נחושה !!!!

דווח על תגובה לא ראויה
19.08.2020

5. אלו הם אנשי מפאי שנת 2020. שונאי ליכוד בדם. (לא כחול ולא לבן )

ערמונים וערמונים על האש. אלו באו להרוס שילכו לבחירות ויקבלו אולי 8מנדטים. אנשי איבה עם שנאה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הדרך לאוניברסיטה צילום: shutterstock

פותחים שנה באוניברסיטאות: הלימודים יתקיימו באופן מקוון בלבד

קרא עוד