סגור

סקר: הליכוד ממשיך לרדת, אין רוב לימין

לפי סקר חדש שנערך, גוש הימין יקבל רק 59 מנדטים ולא יוכל להקים קואליציה. גם בסקר זה הליכוד יורד מתחת ל-30 מנדטים ויש עתיד מתייצבת כמפלגה השנייה בגודלה בכנסת

חדשות כיפה
כ באב התשפ
,
10 באוגוסט, 2020 7:33
נתניהו. צריך להיות מודאג

נתניהו. צריך להיות מודאגצילום: פלאש 90, יונתן סינדל

אין רוב לימין: לפי סקר מנדטים שנערך, גוש הימין מקבל 59 מנדטים בלבד. כך עולה מסקר שנערך בידי מכון גיאוקרטוגרפיה בהנהלת פרופ' אבי דגני ופורסם ב"מעריב".

לפי תוצאות הסקר, הליכוד בראשות ראש הממשלה בנימין נתניהו מקבל 29 מנדטים. יש עתיד־תל"ם בראשות יאיר לפיד תקבל 19 מנדטים, ימינה עם בנט - 14, הרשימה המשותפת - 14, כחול לבן של גנץ עולה ל-13, יהדות התורה - 9, מרצ - 8, ש"ס וישראל ביתנו - 7 מנדטים כל אחת. גשר, דרך ארץ, העבודה והבית היהודי לא עוברות את אחוז החסימה. 

חלוקת הגושים מראה כי גוש הימין מקבל רק 59 מנדטים ואין לו רוב להקמת ממשלה. לשאלה נוספת, "כמה בטוח שתצביע ביום הבחירות כפי שהצבעת בסקר",  השיבו 12% "כלל לא בטוח", 32% "די בטוח" ו־56% "בטוח מאוד".

סקרים שנערכו בשבוע שעבר ופורסמו בערוצים 13 ו-11 הראו כי לגוש הימין יש רוב להקמת ממשלה והצביעו על ירידה של הליכוד בראשות נתניהו ועלייה גדולה של ימינה עם בנט שקיבלה 19 מנדטים לפי סקר חדשות 13. 

10.08.2020

1. נו אז? (המעניש)

כל עוד במרכז\שמאל לא יפנימו שהחרדים הם המםתח לכל קואליציה פוטנציאלית הם בחיים לא יעלו חזרה לשלטון.

דווח על תגובה לא ראויה
10.08.2020

2. ותן בליבנו בינה להבין ולהשכיל (אליעזר )

מי שמאמין יודע שהבורא מפעיל עולם בדרך לסילוק נתניהו. כל הסימנים מראים אותות אזעקה- להתרחק מהאיש המזיק הזה, מסית ומדיח, שקרן מדאורייתא ומדרבנן, נוכל למען עצמו. למשוך חצי עם ליותר משנה רק בגלל משפטיו? גרם נזק אדיר . מי איתו? תענו אתם, מעלי ועד עציון, מפסידני דרך .

דווח על תגובה לא ראויה
10.08.2020

3. לא אמין! סקר שנותן ליהדות התורה יותר מ7-8 מנדטים לא אמין! (דני כהן)

קחו לכם כלל לחיים: אם אתם רוצים לבחון סקר אם הוא אמין או לא, הסתכלו על מפלגת יהדות התורה ולפ"ז תקבעו את אמינותו.
ליהדות התורה יש פלח מצביעים קבוע. כיום אין לה מצב לרדת ל-6 מנדטים ומטה, ומאידך אין לה סיכוי להגיע ל-9 מנדטים. למעשה גם 8 מנדטים זה בגדר חלום רחוק, אבל יש לו היתכנות בגלל הסכמי העודפים וחוק באדר עופר הנודע.
אבי דגני וגיאוקרטוגרפיה לא יודעים לאמוד נכון את מצביעי יהדות התורה. באופן קבוע הם מקבלים אצלו בסקר 9-10 מנדטים. מכאן שיכולת החיזוי והסטטיסטיקה שלו גרועים במיוחד.

דווח על תגובה לא ראויה
12.08.2020

4. ביבי כבר שנתיים גורר את הימין מתחת ל-60 מנדטים בגלל המשפט הארור שלו (ניר)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הכניסה ליישוב מצפה כרמים צילום: מצפה כרמים

בג"ץ פסק: היישוב מצפה כרמים יפונה

קרא עוד