ראשי הסיעות החרדיות לנתניהו וגנץ: תקציב עכשיו

ראשי הסיעות החרדיות הבהירו לנתניהו ולגנץ: "לא נשתף פעולה עם שום יוזמה להקדמת הבחירות - העברת תקציב המדינה הינה צו השעה"

חדשות כיפה 06/08/20 15:50 טז באב התשפ

ליצמן, גפני ודרעי בפגישה, צילום: דוברות
ליצמן, גפני ודרעי בפגישה, צילום: דוברות

שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי, שר הבינוי והשיכון יעקב ליצמן, יו"ר אגודת ישראל, ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני, יו"ר דגל התורה, קיימו היום (ה') דיון מעמיק נוכח הנסיבות הפוליטיות והעיכוב בגיבוש תקציב המדינה.

דרעי: "עם ישראל לא יסלח לנו אם נלך לבחירות"

ראשי הסיעות החרדיות הביעו התנגדות ברורה ונחרצת לקידום הליכה לבחירות. "אזרחי ישראל מתמודדים בימים אלה עם בעיות קשות, בריאותיות וכלכליות, ועצם המחשבה ללכת למערכת בחירות בעת הזאת הינה טירוף מוחלט".

"זה הזמן לפנות כל דבר אחר, להביא לאישור דחוף של תקציב המדינה, בכדי שנוכל להתמקד באתגרי המשק ומערכת הבריאות, נוכח משבר הקורונה שפוקד את אזרחי ישראל ואת כל העולם. לא נשתף פעולה עם כל יוזמה להקדמת הבחירות ואנו נעשה הכל למנוע בחירות".

ראשי סיעות ש"ס ויהדות התורה קוראים לרה"מ בנימין נתניהו ולעמיתו רה"מ החלופי ושר הביטחון בני גנץ, לגלות אחריות לאומית, להתכנס יחדיו על מנת להגיע לפתרון מוסכם ומניעת הליכה לבחירות מיותרות. על אף שלמפלגות החרדיות אין מה לחשוש מבחירות, טובת אזרחי ישראל לנגד עינינו.

מכחול לבן נמסר בתגובה לדברי ראשי הסיעות החרדיות: "אזרחי ישראל לא יסלחו למי שיגרור את המדינה לבחירות בתקופת חירום רפואית וכלכלית. 
דרעי, ליצמן וגפני צודקים- חייבים להעביר תקציב לשנה כפי שכל כלכלני ישראל ממליצים ולחזק את האזרחים, הכלכלה והחברה הישראלית".

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר