סגור

בנט מתנצלת בפני בן גביר: לא היה סוכן שב"כ

מוצאי תשעה באב גילת בנט מביעה צער על דבריה לאחר שהאשימה שאנשי עוצמה יהודית פרצו לביתה ובנוסף שטענה כי בן גביר הוא סוכן שב"כ. יו"ר עוצמה יהודית: "שמח שבמוצאי תשעה באב בזמן שבו נכון לפעול לפיוס בעם, הגענו להבנות והסכמות"

חדשות כיפה
ט באב התשפ
,
30 ביולי, 2020 20:01

צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

לבית משפט השלום בירושלים הוגשה לפני מספר דקות הודעות פשרה בין גילת בנט, רעייתו של שר הביטחון נפתלי בנט לבין עו"ד איתמר בן גביר ומפלגת עוצמה יהודית. כזכור לפני הבחירות לכנסת בנט טענה כי אנשי עוצמה יהודית פרצו לביתה והמדובר במפלגה עבריינית וטרוריסטית. בכתב תביעה שהוגש לבית משפט השלום בירושלים בשם עוצמה ואיתמר בן גביר נטען כי  אנשי עוצמה מעולם לא פרצו לבית של בנט ברעננה וכי בנט טוענת את אשר טוענת רק כדי להכפיש את עוצמה במהלך הבחירות. בכתב הגנה שהוגש על ידי בנט נטען כי לפי פרסומים בתקשורת בן גביר היה סוכן שב"כ. 

בין הצדדים נערכה בשבועות האחרונים במיוחד לקראת תשעה באב הידברות, וכאמור לפני מספר דקות הוגשה הודעה על הסכם פשרה לסיום המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט בהודעה לבית המשפט נכתב כי הצדדים הגיעו להבנות והסכמות לסיום המחלוקת, שחלקן לא יפורסמו. יחד עם זאת, גילת תפרסם הודעה בעמוד הפייסבוק שלה בה ייכתב  כי:" לאחר שבדקתי את העובדות, הבנתי שטעיתי כאשר ייחסתי לאנשי עוצמה יהודית פריצה לביתי ברעננה או פעולה עבריינית כלשהי כלפי או כלפי בעלי. כמו כן, אני חוזרת בי, מן האמור בכתב ההגנה בו נטען כי איתמר בן גביר היה בעברו סוכן שב"כ. דברים אלה, נטענו ללא כל בסיס, ואני מצרה על כך".

הסכם הפשרה בין בנט לבן גביר

הסכם הפשרה בין בנט לבן גבירצילום: ללא

כמו כן בהסכם נכתב כי מלבד הבנות והסכמות שהצדדים לא מפרסמים,אפשר לגלות כי:"היות וגם הגברת בנט וגם עו"ד איתמר בן גביר אוהבים את חיילי צה"ל, תעביר גילת באמצעות איתמר בן גביר, סכום כסף שנועד לפנק את חיילי צה"ל במוצבים בחברון" . עו"ד איתמר בן גביר:" מרוצה מההסכם ושמח שבמוצאי תשעה באב בזמן שבו נכון להנמיך את הלהבות ולפעול לפיוס בעם, הגענו להבנות והסכמות"

30.07.2020

1. יפה. (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
30.07.2020

2. בן-גביר לא הכחיש שהוא סוכן שב"כ כמו נועם פדרמן. (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
31.07.2020

3. הדו" החסוי נכתב בחסות השב"כ? חחחחחח (י)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בעז ביסמוט בראיון לחדשות כיפה צילום: כיפה

בעז ביסמוט לבנט וסער: "לא מאוחר מידי אנא חיזרו הביתה"

קרא עוד