סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

ראש הממשלה מפייס את ראשי יו"ש: "נחיל ריבונות גם על יישובי העומק ביו"ש"  

ראש הממשלה נפגש לפגישה אישית עם ראשי הרשויות שהחרימו את הפגישה איתו לפני כחודשיים

חדשות כיפה
ב בניסן התשעט
,
07 באפריל, 2019 20:29
ראש הממשלה עם ראשי המועצות ביש"ע

ראש הממשלה עם ראשי המועצות ביש"עצילום: לשכת ראש הממשלה

לאחר הפגישה עם כלל ראשי הרשויות ביו"ש, ראש הממשלה מר בנימין נתניהו נפגש לפגישה מצומצמת עם ראשי הרשויות שהחרימו את הפגישה איתו לפני כחודשיים לאחר שראש הממשלה נמנע מלאשר תקציב להשלמת חוסרים במרכיבי הבטחון ביו"ש. ולאחר ההפגנה הגדולה מול משרד ראש הממשלה בה השתתפו כ-9 שרים בממשלה. 

לאחר ההפגנה נגדו ביקש ראש הממשלה להפגש עם ראשי הרשויות ביו"ש. אולם ראש מועצת שומרון יוסי דגן, ראש המועצה האזורית בנימין ישראל גנץ, ראש המועצה האזורית קריית ארבע וראש מועצת הר חברון יוחאי דמרי לא נפגשו איתו. 

היום נפגש ראש הממשלה איתם לפגישה אישית. במהלך הפגישה הבטיח ראש הממשלה לראשי הרשויות באופן אישי שמייד לאחר הבחירות יחיל ריבונות על הישובים היהודים ביהודה ושומרון. דגן שאל את ראש הממשלה: גם על ישובי העומק? (כלומר הישובים שמחוץ לגושים) וראש הממשלה ענה: כן. 

דגן הודה לראש הממשלה ואמר: "זו השעה להתגייס ולדאוג להגביר ולחזק את הימין. כל העם הלך ימינה אבל אסור להיות שאננים. אסור לחזור על טעויות העבר. עלינו לדאוג שכל מצביע לאומי יגיע לקלפי"

08.04.2019

1. שקר (יאיר)

המילה הכי עדינה שלי לנתניהו- שקרן. לא מאמין לאף מילה שהפוליטיקאי הזה אומר. לכלום. כאשר הוא מרגיש שהכבוד והשלטון הולך ממנו, אז הוא כורע ברך. שנייה אחרי הבחירות ישנה את דעתו. לא מאמינים לנתניהו. סוף.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תפילה בימי הקורונה. חוזרים להתפלל בחוץ? צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90

ההגבלות בבתי הכנסת - 50 איש: "אם יש צורך - לשוב למנייני החצרות"

קרא עוד