בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

משאל כיפה: הצבעתם? ספרו לנו במי בחרתם

חזרתם מהקלפי? בואו להשתתף בסקר כיפה ולספר לנו למי הצבעתם. התוצאות יפרסמו יחד עם מדגמי הטלוויזיה

חדשות כיפה
יז באלול התשעט
,
17 בספטמבר, 2019 8:13

צילום: פלאש 90

לא משנה במי בחרתם, אנחנו רוצים להביא לכם את מדגם גולשי כיפה. אז אם אתם אחרי הצבעה, בואו להצביע גם כאן (בחשאיות) בדיוק לאותה מפלגה ששילשלתם את הפתק שלה לקלפי. 
תוצאות הסקר יפרסמו יחד עם מדגמי הטלוויזיה - ב 22:00 בלילה

17.09.2019

1. נסיעות בזמן (אני)

אני כבר מיזמן בחרתי. בעולם הנבואה. הבנתי שאני חיה באדמה של נסיעות בזמן ושידרגתי לאמונת דבורה ומשה הנביאים. אין היום אבל אולי מימה שנישאר לי לחיות אראה שזה מתחיל. עולם הנבואה הוא העילית האמיתית שלנו לא הכהונה לפי אדמה זו. זה אומר כניראה החלפת כל האליטות פינויים והיתחדשות. אני סומכת על אבאלה שלי מיי סוויט לורד הוא יודע הכל יעשה מה שצריך. בגלגול אחד קשה להבין באמת את דרכו אבל ליפעמים מבינים מצליחים להבין אחרי זמן דברים לא מובנים בתחום מסוים. יודע הכל ידע שהרי זה עולמו שלו. קודם כל. אני מקווה שהעם יקבל מדרגה קסומה מופלאה זו שתשיב אותו הבייתה לתנך. התנך הוא המייצג האמיתי של אדמה עיברייה זו שלי כולה נוסעת בזמן לגן עדן. נחמה לכל הנשמות בעולם.

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

2. מגיב 1 נפל ברשת המסיון. זהירות (אלמונית)

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

3. ל-2: תגובה 1 מופיעה בצורה זו בהרבה מאמרים בלי קשר למאמר, ונראה לי שלא צריך להיות חכם במיוחד להבין שלהג חוזר ונשנה כלי קשר ועוד בלי תוכן ממשי דורש יותר (זה לא סותר שיש תגובות שרואים שהם מהמסיון או תוכן שיווקי, כמו)

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

4. רק ביבי !!! כי סוס מנצח לא מחליפים - בחמור כושל, צולע ומגמגם ! - בשבילנו - רק ביבי! (מחל!)

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

5. רק עוצמה יהודית (עופרה )

ללא עוצמה יהודית אין ממשלת ימין .מצילים את שלטון הימין בעוצמה יהודית

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

6. חחחח באתר כיפה יצא שקד ראש הממשלה (צת)

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

7. זה ממני ולא מאף אחד אחר (אני)

רציתי להגיב ל1 2 .שום מיסיון ושום כלום זה מנישמתי שלי ההבנה הזו. כשמשקיעים בנשמה יש תוצאות. אתם לא חיברתם את אמונתכם להוויה הרגילה מעדיפים אמונה של גטו אז אני אחרת חייתי בהוויה וחיפשתי וחקרתי להבין מהי נישמתי מה אני עושה פה. זה מתוכי מיתוך נישמתי הבנתי שאנחנו נוסעים בזמן זה לא כתוב באף מקום. שיקללתי פיקססתי עיבדתי וככה באים מסקנות. העתיד יוכיח אם זה נכון או לא. כן אני רוצה בנבואה ככה הבנתי שהנבואה היא הכי חשובה כי גם לי יש משהו מימנה יש לי מדרגה אחת הזעתי המון בחיים כדי לקבל אותה אבל הנבואה זה המון מדרגות. כל מה שכתבתי זה מיתוך נישמתי. היא מספרת היא מדברת. ושוב העתיד יאמר את דברו הרי כתוב צרוף אחר צרוף כתוב בדניאל ובהמון נביאים שכולנו נצורף וניזדכך.

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

8. כנסו דחוף (יהודי)

קבלו הסבר קצר למה חייבים להוציא את כולם להצביע
לפי כל הסקרים בשביל שתהיה ממשלת ימין חסרים כ3-4 מנדטים (בהנחה שעוצמה יהודית לא עוברת, כפי שצפוי) אם תוצאות הבחירות יהיו כמו בסקרים אלו, סיכוי גבוהה שתקום ממשלה חילונית , ממשלת אחדות ליכוד-לפיד, ללא דתיים, או לחילופין הימין יצרף מפלגה חילונית שמאלנית שתתקע את הממשלה ותפגע בערכים שלנו. בקיצור, על כל אותם אלה שיכולים להצביע לגוש הימין וע"י כך להקים ממשלה ימנית, ולא הולכים להצביע תהיה אחריות משמעותית על כל חילולי השבת, הרס הארץ, חוקים חילוניים , קיצוץ תקציבי הקודש במדינה, וכו וכו... לא יודע מה יגידו ביום הדין!! כל פעם שיהרסו ישוב, שיפגעו ביהדות, שיזכרו שיכלו למנוע זאת, מה יגידו אותם ששווים 3-4 מנדטים מחר בבוקר שלפיד וליברמן יחגגו ויבצעו את רצונם?? אסור לתת ללפיד ליברמן לנצח!! זה בהשיג יד להביא עוד 3-4 מנדטים , זה לא דמיוני בכלל, אז כל אחד מתבקש להבין את גודל האחריות ולעורר את משפחתו , חבריו וכו.. לצאת בדחיפות להצביע!! אנא הפיצו את הכתוב כאן הלאה.

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

9. רק ביבי (גיל)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום: shutterstock

משבר הקורונה: בבתי החולים יש רק 42 מכשירי אקמו פעילים

קרא עוד