סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

סמוטריץ' לגנץ: "למות בשדה הקרב הציונות הדתית יכולה, אבל לא להחזיק בתיקי החינוך והמשפטים?"

יו"ר האיחוד הלאומי תקף את יו"ר כחול לבן על תגובתו על חשיפת ההקלטה, והוסיף עקיצה גם לראש הממשלה: "ממך לא ציפיתי ליישר קו עם ההסתה של השמאל כאשר היא מכוונת לבני הציונות הדתית"

חדשות כיפה
ד בניסן התשעט
,
09 באפריל, 2019 11:08
סמוטריץ מצביע עם אשתו וילדיו

סמוטריץ מצביע עם אשתו וילדיוצילום: יחצ

יו"ר האיחוד הלאומי סמוטריץ׳ הצביע הבוקר יחד עם אשתו רויטל וילדיהם בקלפי בקדומים. בצאתו מהקלפי מסר הצהרה והתייחס גם לפרסום הקלטת דבריו אמש וההתקפה מצד ראשי כחול לבן גנץ ולפיד: "גנץ תתבייש. למות בשדה הקרב הציונות הדתית יכולה, אבל לא להחזיק בתיקי החינוך והמשפטים?"

סמוטיריץ' הטיח מילים קשות גם בראש הממשלה נתניהו, בעקבות תגובתו לפרסום ההקלטה: "מבלי להתייחס למה שנאמר בחדרי חדרים - תיקי החינוך והמשפטים שלנו. זה ברור לכולם. הם היו שלנו בקדנציה הזאת והם ישארו שלנו בעז״ה גם בקדנציה הבאה."

לדברי סמוטריץ': "אתה נמצא 10 שנים תחת מסע דה לגיטימציה שקרי ומסית. ממך לא ציפיתי ליישר קו עם ההסתה של השמאל כאשר היא מכוונת לבני הציונות הדתית. מי כמוך יודע את ערכם וכמה הם לא קיצוניים. מי כמוך יודע לבקש את קולם. האם הם מספיק טובים רק כדי להיות מתחת לאלונקה שלך אבל הם לא טובים כדי שתגבה אותם כששופכים את דמם?" 

אמש (ב') נחשפה הקלטה סודית של סמוטריץ'. בה הוא מתדרך פעילים ואומר להם שנתניהו הבטיח למפלגתה הסרוגה את תיק המשפטים והחינוך:"היו לנו סיכומים מאוד ברורים עם נתניהו, שני תיקים בכירים. לכולם ברור שהכוונה להשאיר בידיים שלנו את החינוך והמשפטים". 

יו"ר כחול לבן, בני גנץ, התייחס לפרסום ואמר כי "קלטות סמוטריץ מזעזעות ומסוכנות. ישאל את עצמו כל אזרח ישראלי אם הוא מוכן שחינוך ילדיו יופקד בידי כהניסטים גזענים המובילים אג׳נדה של שנאה פנימית.  ההודאה של סמוטריץ׳ על עסקה סודית עם נתניהו לקבל את משרדי החינוך, המשפטים  ובטחון הפנים היא איום ישיר על המשטר הדמוקרטי, ומביאה אותנו לפתחו של עידן חשוך ומסוכן. 
מי שמצביע לנתניהו מצביע למעשה לסמוטריץ ובן גביר. רק הצבעה לכחול לבן בראשות בני גנץ תעצור את ההידרדרות המסוכנת הזו".

09.04.2019

1. רק ביבי! (רק ביבי!)

ביבי הפך את ישראל למעצמה עולמית, מקיים קשרים גם עם מנהיגי ערב והופך את אויבינו לידידים. התיירות בעלייה, העלייה בתנופה, דירוג האשראי עולה, החוב הלאומי צונח והיצוא מזנק (זינוק של 30% בהשקעות הזרות בישראל תוך שנתיים, זאת בנוסף ליצוא של 110B$, עוד שיא, שממשיך לזנק. השגשוג מושג בשל פתיחת השווקים הבינלאומיים המטורפת שמתקיימת אצלנו בשנים האחרונות). האבטלה בשפל, השכר החודשי בעלייה והכסף של הישראלים שווה יותר.
בבחירות הקודמות לא הצליחו לנצח אותו עם שניים, הפעם הביאו ארבעה.
בבחירות הבאות יביאו מאה - ואנחנו נמשיך ונבחר באחד והיחיד - ביבי מלך ישראל!
כי סוס מנצח לא מחליפים בחמור כושל ומגמגם. בשבילנו : רק ביבי!

דווח על תגובה לא ראויה
09.04.2019

2. אומר מי ששרת.. (ישראלי)

אומר מי ששרת שבועיים בצה"ל לרמטכ"ל במיל.. הציונות הדתית ראויה לתיק החינוך , אבל לא אתה , בנט , פירון , המר הם ציונות דתית , אבל לא חרדלית ..מתנשאת וגאוותנית

דווח על תגובה לא ראויה
09.04.2019

3. מצוין (פיני)

רק טב

דווח על תגובה לא ראויה
09.04.2019

4. הציונות הדתית זה לא אתה (ש)

סמוטריץ' מתי תבין הציונות הדתית איננה תנועה פוליטית? נכון, שלצערי התנועה הפוליטית שלך היא קול 'חשוב' בתוך הציונות הדתית. אבל זו איננה הציונות הדתית. בתוך הציונות הדתית מגוון גדול של דעות פוליטיות. האם למשל השר לשעבר פירון איננו בן הציונות הדתית? ואינני נמנה על תומכיו.
אני באופן אישי נמנה על הציונות הדתית מנעוריי ואני חושב שלמנות אותך לשר החינוך זה אסון (לא שהשר הקודם היה יותר טוב).

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

המפכ"ל החדש, קובי שבתאי צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

סבב מינויים במשטרת ישראל - דורון תורג'מן ימונה למפקד מחוז ירושלים

קרא עוד