סגור

הרב סתיו: "היה ראוי יותר שבנט ושקד היו פורשים שנה קודם"

אחד מראשי צהר התייחס למפלת הימין החדש בבחירות ואמר כי יתכן והיו צריכים ליזום את המהלך מוקדם יותר. לדבריו, אין חובה שפוליטיקאים יהיו מחוברים לרבנים: "בליכוד יש מצביעים דתיים הרבה יותר ממפלגות דתיות ואף פוליטיקאי שם לא מתייעץ עם רבנים על עמדותיהם וזה בסדר גמור"

חדשות כיפה
ה בניסן התשעט
,
10 באפריל, 2019 19:28
ביקורת על בנט. הרב סתיו ויו"ר הימין החדש

ביקורת על בנט. הרב סתיו ויו"ר הימין החדשצילום: פלאש 90

אחד מראשי ארגון צהר ורב העיר שוהם, הרב דוד סתיו, התייחס הערב (ד') לתוצאות הבחירות תוך התמקדות במה שמסתמן כמפלה למפלגות שמייצגות את הציונות הדתית

"הציונות הדתית היא תנועה גדולה,, אמר הרב סתיו בראיון לגלי צה"ל וציין כי "מרבית מבני הציונות הדתית לא משתייכים למפלגה מסוימת וניתן למצוא אותם במגוון מפלגות, כמו הליכוד, כחול לבן, העבודה, הימין החדש וגם הבית היהודי".

היו צריכים לפרוש מוקדם יותר? בנט ושקד

היו צריכים לפרוש מוקדם יותר? בנט ושקדצילום: פלאש 90. נעם רבקין פנטון

על כישלון הימין החדש בבחירות שלפי שעה לא עברה את אחוז החסימה אמר כי "אם נפתלי בנט ואיילת שקד היו יוצאים מ'הבית היהודי' שנה קודם, הצעד הזה היה מתקבל הרבה יותר בברכה. ראוי היה יותר מבחינה מוסרית לנקוט בצעדים כאלה, לא חודשיים לפני הבחירות, אלא שנה שנתיים קודם. אבל אי אפשר לשפוט כל צעד של פוליטיקאים".

על השאלה האם ניתן להקים מפלגה משותפת לדתיים וחילוניים מבלי שתהיה מחוברת להנחיות רבנים, אמר: "כן. אם מפלגה כזו או אחרת לא הצליחה זה לא קשור לרבנים. בליכוד יש מצביעים דתיים הרבה יותר ממפלגות דתיות ואף פוליטיקאי בליכוד לא מתייעץ עם רבנים על עמדותיהם וזה בסדר גמור. גם בכחול לבן יש חברי כנסת דתיים שהרבנים לא בהכרח מנחים אותם".

 

10.04.2019

1. מוטב לאזרחי המדינה ובעיקר לחיילים שקולותיהם ילכו לפייגלין, בנט סיים את חובתו ההיסטורית. (שמוליק)

דווח על תגובה לא ראויה
10.04.2019

2. נמאס מהרבנים החרד"לים, נמאס מהרב מלמד שהשתמש בערוץ 7 שלו נגד פייגלין ובנט, נמאס מהרב טאו שהבריח את בנט למפלגת נישה, נמאס מכל מי שהפכו לחרדים ותקו (דייייייייייייייייייייי)

אוף

דווח על תגובה לא ראויה
10.04.2019

3. ל2 (יצחק (גושניק))

הדגמה מצוינת של חוסר מודעות עצמית. בנט שקד היו בראש הרשימה, הם פרשו ולא סיפקו את הסחורה.

דווח על תגובה לא ראויה
10.04.2019

4. רבנים ופוליטיקה (פלייבק)

ביטול תורה

דווח על תגובה לא ראויה
10.04.2019

5. איילת (אפרים)

בכל מערכת הבחירות הנוכחית, חבל לי רק על איילת שקד. עשתה משהו חשוב בקדנציה שלה. לא היתה צריכה ללכת עם בנט. מצד שני, עם מי היתה יכולה?

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

6. רבנים של חכמה בדיעבד (יצחק )

רבנים צריכים להיות קול מוסרי מתריע בזמן אמת. מה בחכמה לדבר אחרי הבחירות, אחרי מפלגה? האם היה אומר גם אם מפלגות צהר-ימין חדש- אמנת גביזון מידן הייתה מצליחה? אפילו אם הבית היהודי חרדלי ר"ל לא היה עובר? מסופקני.
עכשיו לא חכמה לבקר מוסרית. רק פוליטית.

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

7. למגיב 2 החצוף (אסף)

אתה קשקשן לגמרי.
1. ערוץ 7 התגייס לטובת הימין החדש. ואני אומר את זה מידיעה מקרוב .
2.הרב טאו חא הבריח אף אחד. הוא בכלל לא היה קשור לבית היהודי. אתה פשוט משקר. תפסיק להאשים את הרב טאו בכל הצרות שבעולם תיקח אחריות. הוא יפעל לפי הדעה שלו ואתה לפי הדעה שלך. אף אחד לא מבריח אף אחד. מי שמנשק נשים בפרהסיה שלא יבוא בטענות לאחרים. כל אחד יקים מפלגה לפי הדעה שלו
3. המבזה תלמידי חכמים אין רפואה למכתו

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עמית סגל צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

עמית סגל אומר תודה

קרא עוד