סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

הנשיא ריבלין: "היחידים שיקבעו מי יהיה ראש הממשלה- זה אתם"

נשיא המדינה, רובי ריבלין, הגיע להציע בירושלים, והצטער שאשתו לא מצביעה יחד איתו: "50 שנה אני מצביע עם רעייתי ואני מלא תקווה, מלא תפילה, ובטוח שגם בפעם הבאה אנחנו נצביע יחד כאן, במקום מגורנו הקבוע" 

חדשות כיפה
ד בניסן התשעט
,
09 באפריל, 2019 10:33
הנשיא ריבלין מצביע

הנשיא ריבלין מצביעצילום: הדס פרוש\פלאש 90

נשיא המדינה, ראובן ריבלין הגיע הבוקר להצביע בקלפי בבית הספר יפה נוף בשכונת בית הכרם בירושלים. 

ריבלין התייחס למצבה הבריאותי של אשתו נחמה, השוהה בבית החולים לאחר שמצבה הבריאותי הדרדר: "50 שנה אני מצביע עם רעייתי ואני מלא תקווה, מלא תפילה, ובטוח שגם בפעם הבאה אנחנו נצביע יחד כאן, במקום מגורנו הקבוע".

נשיא המדינה אמר לקראת ליום הבחירות הסוער: הבחירות האלו הן לא כמו הבחירות הקודמות, אלא עוצמתן הולכת ומתחזקת. המערכת הפוליטית גוברת לפעמים על שיקולים הממלכתיים, השיקולים המדיניים, שכן כל אחד רוצה קודם כל להיות במקום שבו הוא יכול להכריע. 

הנשיא פנה אל אזרחי ישראל וקרא להם לצאת ולהצביע: "לא נשיא, לא ראשי המפלגות ולא ראש הממשלה יקבעו, היחידים שיקבעו מי תהיה הממשלה וראש הממשלה הבאים זה אתם. כדי שזה יקרה אתם חייבים לקבל החלטה משמעותית לגבי המשך דרכה של מדינת ישראל. חייבים ללכת להצביע גם אם פעמים קשה הדבר". הנשיא קרא להורים ללכת יחד עם ילדיהם: "קחו אותם איתכם שילמדו את דרכה של הדמוקרטיה. לכו להצביע! הצבעתו של כל אזרח ואזרח חשובה ביותר לעיצוב החברה בישראל."

09.04.2019

1. רק ביבי! (רק ביבי!)

ביבי הפך את ישראל למעצמה עולמית, מקיים קשרים גם עם מנהיגי ערב והופך את אויבינו לידידים. התיירות בעלייה, העלייה בתנופה, דירוג האשראי עולה, החוב הלאומי צונח והיצוא מזנק (זינוק של 30% בהשקעות הזרות בישראל תוך שנתיים, זאת בנוסף ליצוא של 110B$, עוד שיא, שממשיך לזנק. השגשוג מושג בשל פתיחת השווקים הבינלאומיים המטורפת שמתקיימת אצלנו בשנים האחרונות). האבטלה בשפל, השכר החודשי בעלייה והכסף של הישראלים שווה יותר.
בבחירות הקודמות לא הצליחו לנצח אותו עם שניים, הפעם הביאו ארבעה.
בבחירות הבאות יביאו מאה - ואנחנו נמשיך ונבחר באחד והיחיד - ביבי מלך ישראל!
כי סוס מנצח לא מחליפים בחמור כושל ומגמגם. בשבילנו : רק ביבי!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יוסי דגן מפונה לבית החולים צילום: רועי חדי

שרת התחבורה ביקשה מראש מועצת שומרון להפסיק את שביתת הרעב

קרא עוד