סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

אחדות בחופש: סמוטריץ' ופרץ יגיעו בנפרד לראש הממשלה

הסיבה לפיצול בין הפגישות היא העובדה שיו"ר הבית היהודי נמצא בחופשה עם משפחתו. השניים מתואמים ביניהם לגבי הפגישה עם נתניהו ויידרשו את תיק החינוך והמשפטים

חדשות כיפה
י בניסן התשעט
,
15 באפריל, 2019 12:15
הרב רפי פרץ ובצלאל סמוטריץ

הרב רפי פרץ ובצלאל סמוטריץ' | יגיעו בנפרד לנתניהוצילום: הדס פרוש, פלאש 90, פלאש 90

היום (ב') צפוי להגיע לבית ראש הממשלה, מספר 2 ברשימת איחוד מפלגות הימין, יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ בצלאל סמוטריץ' לפגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. אולם, בעקבות חופשתו של יו"ר הבית היהודי, הרב רפי פרץ עם משפחתו באילת, הרב רפי לא יצטרף לפגישה הצפויה היום, וככל הנראה ייפגש עם נתניהו מחר. 

גורמים באיחוד מפלגות הימין מבהירים כי השניים, סמוטריץ' והרב רפי מתואמים ביניהם לגבי הפגישה עם ראש הממשלה וכי מוסכם על שניהם כי התיקים אותם יידרשו בפגישה הם; משרד המשפטים ומשרד החינוך. מחר, כל חמשת הנבחרים של רשימת איחוד מפלגות הימין, הרב רפי פרץ, ח"כ בצלאל סמוטריץ', ח"כ מוטי יוגב, אופיר סופר ועידית סילמן יתייצבו בבית הנשיא כדי לתת את המלצתם בנוגע לזהות ראש הממשלה הבא.

בתוך כך, הבוקר פורסם בכיפה כי הרב רפי פרץ, יו"ר איחוד מפלגות הימין הגיע להסכם עם המפלגות החרדיות, יהדות התורה וש"ס בכל הנוגע למשא ומתן הקואליציוני. זאת על מנת לעמוד מול יו"ר ישראל ביתנו שתומך בתחבורה ציבורית בשבת בערים חילוניות ובברית הזוגיות. לא מדובר בפנייה חד צדדית של איחוד מפלגות הימין, אלא גם של המפלגות החרדיות, שמאשרות את החזית הדתית שתעמוד מול אביגדור ליברמן.

ח"כ משה גפני מיהדות התורה אמר ל'יתד נאמן' כי: "יש תיאום בין המפלגות החרדיות לאיחוד הימין להציב חזית אחידה מול ליברמן. אם ליברמן יתעקש על עמדותיו, לא תהיה קואליציה". כזכור, יו"ר הבית היהודי, הרב רפי פרץ פנה בסוף השבוע האחרון לראשי המפלגות החרדיות, אריה דרעי יו"ר מפלגת ש"ס, ויעקב ליצמן, יו"ר מפלגת יהדות התורה והציע להם להגיע כגוש אחד למשא ומתן הקואליציוני. לא מדובר רק בהצעה שקשורה רק בנושאים של דת ומדינה, אלא בהצעה לטובת ההסכמים הקואליציוניים בכלל, כאמור, על מנת ליצור תיאום ציפיות עם החרדים מול יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן.

 

15.04.2019

1. ביזיון (ביזיון)

אתם לא מתביישים?? הפער בין הכותרת הראשית למשנית פשוט מבזה ומוציא אתכם אנשים נלוזים ומחרחרי ריב.

דווח על תגובה לא ראויה
15.04.2019

2. תתביישו.מי שכתב את הכותרת (ענבל)

חילול ה'

דווח על תגובה לא ראויה
15.04.2019

3. תתביישו, איזה כותרת חצופה שלכם (נדב)

דווח על תגובה לא ראויה
15.04.2019

4. טוב שתיקנתם את הכותרת. הרע במיעוטו. (נדב)

דווח על תגובה לא ראויה
15.04.2019

5. די לכיפה היקרים. מעריכים אתכם קצת יותר (די לכם)

והכותרת הזאת לא משקפת את תוכן הכתבה אלא מייצר מצד של דבר שלילי שבאמת אין שום כלום בתוכן הכתבה אלא תיאור לגיטימי והסבר למה הם באים בנפרד. אנא הקפידו על מידות טובות יותר שלא לחרחר ריב ומדון. זה אפילו יכול להגיע לאיסור לשון הרע שכידוע הוא איסור דאורייתא.

דווח על תגובה לא ראויה
15.04.2019

6. צורת הכתיבה פה קצת מזכירה את הנייסנות של כיכר השבת. (נבוכדנצר כהן)

לא חייבים כל דבר להפוך לדרמה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

זירת התאונה ברמלה צילום: תיעוד מבצעי מד"א

שמונה בני אדם נפצעו בתאונת דרכים ברמלה, אחד מהם באורח קשה

קרא עוד