חדשות כיפה

אברי גלעד לאנשי התקשורת: הניצחון של ביבי רשום על שמכם

מנחה הטלוויזיה מאשים את התקשורת הישראלית שבזה לנתניהו, וגרמה לו לחבור לימניים והחרדים, ומוטטה את המרכז שמאל

אברי גלעד

אברי גלעדצילום: פלאש 90. אורן נחשון

מנחה הטלוויזיה, אברי גלעד, הגיב לתוצאות הבחירות בפוסט תקיף בפייסבוק, וטען כי התקשורת אשמה בניצחון של גוש הימין, שלא הניחה לנתניהו ודחפה אותו לחרדים, ומנגד ריסקה את השמאל. 

"חברי בתקשורת אל תתבלבלו. הניצחון של ביבי והקואליציה הימנית חרדית ביותר שהיתה פה רשום על שמכם. חשבתם שאם לא תתנו למנהיג הנבחר של ישראל מנוח ולו לדקה, תציפו את השיח בתיקי החקירות, תתעלמו ותבוזו להישגיו, תנבחו עליו בראיונות, בסוף הוא יפול, כתב גלעד בתקיפות והוסיף, "מה יצא? הוא לא נפל, הוא חזק מאי פעם, ואין בממשלה החדשה אפילו יצוג למרכז. כלום".

גלעד האשים את התקשורת שגרמה לממשלה הבאה להיות קיצוניות יותר: "חשבתם שבשם הדקדקנות החוקית עם ישראל יוותר על מי שהוא תופס כמנהיג של פעם בדור. לא רק שטעיתם, אלא עכשיו דחפתם אותו להיות יותר ימני ממה שהוא, ועוד תיפגשו בזה בקרוב כשתכנית טראמפ תנחת על השולחן. רציתם להחזיר את השמאל לשלטון ובעצם ריסקתם אותו לרסיסים".

גלעד דורש מהכתבין הישראליים לקבל את הכרעת העם בבחירות: "ביבי לא יעמוד למשפט בימי כהונתו. תנו לבנאדם לעבוד, תנו לציבור לנוח מכם. עשיתם מספיק נזק. אתם דורשים מכל מי שנכשל ללכת הביתה. אני מבין שיש לכם משפחות לפרנס, ללכת הביתה זאת לא אופציה, לפחות תשנו תדר, קבלו את הכרעת הרוב. רק כשתקבלו באמת, ניתן יהיה יום אחד להחליף שלטון בישראל".

עקבו אחרינו בטוויטר
10.04.2019

1. אנחנו ננוח (יצחק)

אנחנו ננוח. ראש ממשלה פושע, אשתו חולת נפש, הבן שלו מנוול מהאגדות ואנחנו ננוח.

דווח על תגובה לא ראויה
10.04.2019

2. תתבייש!! מה אנחנו עיזים, אם מאמינים במישהו (בן אדם)

זה לא בגללכם, הדבר היחיד שעשיתם זה להוציא אנשים מהבית, אבל עצם הרעיון שפשוט אנשים באמת לא רואים שנתניהו כזה רע, ועוד יותר לא רוצים את מי שמתכוון להחליף אותו, ולכן תפסיקו לנסות לשתות באנשים, בואו ננוח ונחליף שלטון, אחץלא תכבדו אותם. אגב תוודאו כמה שמאל מובהק יש בכמסת ותבינו כצה מהעם אתם מייצגים

דווח על תגובה לא ראויה
10.04.2019

3. ל-1: (אזרח)

1. ראש ממשלה פושע - כי הוא כבר נשפט ונמצא אשם בהליך משפטי תקין...
2. אשתו חולת נפש - כי כמובן שהיא עברה אבחון ואנשי מקצוע מומסכים הגדירו אותה ככזו בהליך המקצועי התקין...
3. הבן שלו מנוול מהאגדות - כי הוא שונה מכל טוקבקיסט בגילו (ושלא בגילו - ע"ע איך הגיבה אליו עיתונאית מקצועית) וכמובן שיש הליך מסודר איך מגדירים אנשים ככאלה...

וכן, אנחנו ננוח כי ההגדרות באות מפי "מגיב מקצועי" שהוא גם שופט, גם פסיכולוג וגם סופר של אגדות!

דווח על תגובה לא ראויה
11.04.2019

4. אתה לא חלק מהתקשורת? (ליאור גל כהן)

מוזמן להצטרף לעירית לינור וקובי אריאלי המלינים על תקשורת שמאלנית.

דווח על תגובה לא ראויה
12.04.2019

5. להם חשובה התקשורת, לנו חשובה המדינה, להם חשוב שלא תהיה שחיתות, לנו חשוב שלא נהיה בנחיתות, הם לא רוצה קסאמים מעזה, אנחנו לא רוצים לכבוש את עזה, הם לא ר (Sassi6)

להם חשובה התקשורת, לנו חשובה המדינה, להם חשוב שלא תהיה שחיתות, לנו חשוב שלא נהיה בנחיתות, הם לא רוצה קסאמים מעזה, אנחנו לא רוצים לכבוש את עזה, הם לא רוצים את רה"מ עם כתבי אישום, אנחנו כן רוצים אותו ליישום, ליישום השלום על פני האדמה, א' נתן לנו במתנה, דבר גדול דבר נפלא, את ביבי ראש הממשלה, נתן לנו את תוכנית השלום של טרמפ, בה יהיה לפלסטינים קונפדרציה עם ירדן, ולנו שלום עם כל מדינות ערב

דווח על תגובה לא ראויה
12.04.2019

6. נצחון נתניהו (וקנין שלוםנ)

וכאשרר תענו אותו כןירבה וכן יפרוץ. כל הכבוד לגלעד

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מפלגת 'נעם' צילום: מפלגת נעם

מפלגת נעם לליברמן: "נגיב לקשקוש שלך תוך 48 שעות"

קרא עוד