ב'עוצמה יהודית' החליטו לתקוף את בנט

צפו: סרטון חדש של מפלגתו של מיכאל בן ארי מציג תמונה לפיה תפקודם של חבר הקבינט, נפתלי בנט והרמטכ"ל לשעבר בני גנץ במבצע צוק איתן הביא למותם של חיילים בשדה הקרב

חדשות כיפה 02/02/19 19:04 כז בשבט התשעט

עוצמה יהודית נגד בנט, צילום: צילום מסך
עוצמה יהודית נגד בנט, צילום: צילום מסך

מפלגת עוצמה יהודית מפרסמת הערב (מוצ"ש) סרטון חדש, בו תוקפת המפלגה את ראשי המפלגות חוסן לישראל והימין החדש, הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ ושר החינוך נפתלי בנט, וזאת בשל אמירותיהם ביחס למוסר המלחמה של צה"ל. 

בסרטון אותו מפרסמת המפלגה, מובאים ציטוטים של השניים המתייחסים למוסר מלחמה; ציטוטו של גנץ מובא מכנס בו נאם גנץ, ואמר ביחס למדיניות צה"ל במבצע צוק איתן "לא פגענו באזרחים אבל סיכנו את חיילי גולני לשם כך". 


באשר לשר בנט, מובא ציטוט המתייחס גם הוא למוסר המלחמה שנהג בו צה"ל במהלך צוק איתן, בראיון לתכנית דקל וסגל: "צה"ל הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם... ולצערי, בשם המוסריות הזאת, גם נפלו חיילים, כולל במבצע 'צוק איתן' ואנחנו חייבים לעמוד בסטנדרטים האלה". בסרטון אף מובאים ציטוטים דומים של הרמטכ"ל היוצא גדי אייזנקוט ושל האלוף יאיר גולן. 

יש לציין כי הסרטון מגיע על רקע סרטון אחר אותו פרסמה מפלגת הימין החדש נגד גנץ, ביחס לציטוטים מהסוג האמור לעיל. בנוגע לכך, אומרים הערב בעוצמה יהודית כי "בימין ה'חדש' יכולים לנסות להמשיך להציג את בני גנץ ככזה שהפקיר את חיילי צה"ל, אולם במציאות הימין החדש אומר בדיוק את אשר אומר גנץ - בשם מוסריות מזויפת נרצחו חיילי צה"ל ובלבד שלא ייפגעו אזרחי האויב. בעוצמה יהודית אנו מובילים קו מאוד ברור: ימותו אלף מחבלים, ובלבד שלא ייפגע ולו כמלוא הנימה חייל צה"ל אחד".

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר