חדשות כיפה
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

עדינה בר שלום חוברת ליש עתיד?

יאיר לפיד ייפגש עם ביתו של הרב עובדיה יוסף, עדינה בר שלום, לצורך חיבור בין המפלגות. יו"ר יש עתיד בוחן חבירה לכולנו. כחלון: "אנחנו ממשיכים לבד עד הסוף"

ח"כ יאיר לפיד

ח"כ יאיר לפידצילום: פלאש 90, הדס פרוש

במפלגת יש עתיד מודאגים מהסקרים האחרונים, ומחפשים חיבורים חדשים. בעיתון ישראל היום פרסמו שלפיד מקיים מגעים עם מפלגת כולנו, אך כחולון מתנער מהפרסומים וטוען כי מפלגתו תרוץ לבד עד סוף מערכת הבחירות: "חלק מקמפיין שנועד לפגוע בנו". 

היום (ב') ייפגש יושב ראש מפלגת יש עתיד עם יושבת ראש מפלגת אחי ישראלי, עדינה בר שלום. השניים צפויים לשוחח על הצטרפותה של בר שלום ליש עתיד. החיבור בין השניים נראה מאוד משונה, מכיוון שלפיד נלחם מלחמת חרמה במפלגת ש"ס- מפלגתו של הרב עובדיה יוסף, אביה של בר שלום. 

בר שלום, האישה החרדית הראשונה שמובילה רשימה עצמאית, הקימה את המכללה החרדית לבנות בירושלים. במקום השני ברשימת המפלגה נמצא אלוף במילואים, גדעון שפר, הטייס המעוטר ביותר בצה"ל. ובמקום השלישי תא"ל המילואים רות מלכי ירון  דוברת צה"ל לשעבר. למרות הרשימה המרשימה, אחי ישראלי לא מצליחה לעבור את אחוז החסימה, ומחפשת חיבורים.   

מפלגת כולנו, הנמצאת גם בסכנה הכחדה, מעוניינת להישאר עצמאית, וללא חיבורים. אך יכול להיות שהחלטתו של היו"ר תגרום למפלגה להישאר מחוץ לכנסת ה-21

עקבו אחרינו בטוויטר
11.02.2019

1. גמרה את הביקורים שלה ברמאללה עם מנהיג המחבלים? (אישיהודי)

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2019

2. מחפשת צומי (יוסי)

אם ביש עתיד לא יקבלו אותה היא תצטרך לטיבי

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

איילת שקד צילום: פלאש 90

מקורבי שקד נגד הבית היהודי: "ההשמצות מראות שפני המתדרכים לפילוג"

קרא עוד