חדשות כיפה

הליכוד בראש, רוב הציבור נגד בחירות

בסקר חדשות 2 זכתה מפלגת השלטון ל-30 מנדטים יש עתיד ל-21 והמחנ"צ ל-13. 54% מהציבור הביעו התנגדות להקדמת הבחירות. סקר מקביל בחדשות עשר: הליכוד - 29, יש עתיד 24, המחנ"צ רק עם 11

חוטובלי ונתניהו בישיבת סיעת הליכוד

חוטובלי ונתניהו בישיבת סיעת הליכודצילום: Yonatan Sindel/Flash90

שני סקרים שהוצגו הערב (ב') במהדורות החדשות מלמדות כי כוחם של ראש הממשלה בנימין נתניהו ומפלגתו הליכוד נשמר, למרות הטלטלות בקואליציה וההתפתחויות בעת האחרונה בפרשות השונות שבהן הוא נחקר.

על פי סקר של מינה צמח ומנו גבע שהוצג בחדשות 2, מפלגת השלטון זוכה ל-30 מנדטים ויש עתיד ל-21. המחנה הציוני זוכה רק ל-13 מנדטים, הרשימה המשותפת ל-12 והבית היהודי ל-11. מרצ מגדילה את כוחה לשבעה מנדטים, יהדות התורה רושמת שבעה גם היא, כולנו חמישה ואורלי לוי אבקסיס מפתיעה עם חמישה גם היא ועוקפת את ישראל בתינו שנעצרת על ארבעה.

גם ש"ס זוכה לארבעה מנדטים בלבד, בעוד מפלגה בראשות אלי ישי ומפלגה בראשות משה (בוגי) יעלון לא עוברות את אחוז החסימה. 

לשאלה מי מתאים לראשות הממשלה אנו 36% כי בנימין נתניהו הוא המתאים, 12% הצביעו בעד יאיר לפיד, 8% בעד גבא ו-8% בעד נפתלי בנט. 54% הצביעו נגד הקדמת הבחירות ורק 30% הצביעו בעד המהלך.

בסקר מקביל שהוצג בחדשות עשר ושנערך על ידי קמיל פוקס, זוכה הליכוד ל-29 מנדטים, יש עתיד ל-24 והרשימה המשותפת ל-13. המחנה הציוני זוכה ל-11 מנדטים בלבד, הבית היהודי ל-11, מרצ לתשעה, כולנו, ישראל ביתנו ויהדות התורה לשישה כל אחת, וש"ס לחמישה מנדטים.  

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דוכן חבד צילום: יחצ

בעל דוכן תפילין נקנס. ברקת ביטל את הדו"ח

קרא עוד