אליפות אירופה עד גיל 18 לאתלטיקה 2022 מגיעה לירושלים

התאחדות האתלטיקה הודיעה כי ירושלים נבחרה לארח את אליפות אירופה לאתלטיקה קלה עד גיל 18 בשנת 2022. ראש העיר ליאון ברך על ההחלטה: "הישג גדול לעיר ירושלים"

חדשות כיפה
יד בחשון התשפ
,
12 בנובמבר, 2019 17:26

צילום: באדיבות המצלם

עיריית ירושלים והתאחדות האתלטיקה הודיעו שהעיר ירושלים זכתה מבין מספר מדינות, לארח את אליפות אירופה לאתלטיקה קלה עד גיל 18 בשנת 2022, איגוד האתלטיקה האירופאי בחר בבירה הישראלית, היום באיסטנבול, לאחר שנותרו 2 נציגות בלבד בהתמודדות, ישראל ופולין.

משחקי אליפות בקנה מידה כזה הם חגיגה גדולה, אזרחי ישראל ותושבי ירושלים יוכלו להנות מדור העתיד של האתלטיקה האירופית ולצפות בהם מהיציעים.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון ברך על ההחלטה: "זהו הישג גדול לעיר ירושלים! אחרי חודשים רבים של מאמץ אני שמח שהצלחנו וירושלים תזכה לארח את אליפות אירופה. מצפה לנו חגיגה ספורטיבית נהדרת בבירה".

עמי ברן יו''ר איגוד האתלטיקה הישראלית שמח גם הוא על החלטה של ההתאחדות:" אני שמח שההתאחדות האירופאית הביעה אמון באיגוד האתלטיקה ובעיריית ירושלים לקיים את אליפות אירופה מתחת לגיל 18 בישראל. זהו נדבך היסטורי עבור מדינת ישראל בכלל ועבור האתלטיקה הישראלי בפרט."

סגן ראש העיר אלישע פלג שעמד בראש המשלחת ציין שזהו הישג אדיר עבור ירושלים ומדינת ישראל והבעת אמון ותמיכה של מדינות אירופה במעמדה של ירושלים.

13.11.2019

1. 1 (John)

1

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
המדוזות בתחנת הכוח צילום: שמי ביטן, חברת החשמל

צפו: אלפי מדוזות וצב ים בתחנת הכוח באשקלון

קרא עוד