סגור

הנשיא ריבלין אירח את נבחרת ישראל, אלופת אירופה: "כמה גאווה הבאתם לנו"

נשיא המדינה אירח את נבחרת העתודה של ישראל בכדורסל עם זכייתה באליפות אירופה זו השנה השנייה ברציפות: "אתם התגלמות של היכולת הקבוצתית"

חדשות כיפה
כ בתמוז התשעט
,
23 ביולי, 2019 12:12
נשיא המדינה עם שחקני הנבחרת ועם הגביעים

נשיא המדינה עם שחקני הנבחרת ועם הגביעיםצילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

"כמה גאווה הבאתם לנו, ואיזו קבוצה נהדרת שאתם", אמר נשיא המדינה ריבלין לאלופי אירופה לשנת 2019, נבחרת העתודה של ישראל בכדורסל. שחקני הנבחרת הגיעו הבוקר (ג') לבית הנשיא, עם שני הגביעים, של השנה ושל השנה שעברה, זו זכייתה השנייה ברציפות של הנבחרת באליפות, לאחר שגברה בגמר על ספרד. יחד עם השחקנים ומאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי הגיעו למפגש פיני גרשון, המנהל המקצועי של איגוד הכדורסל, יו"ר איגוד הכדורסל עמירם הלוי וכל הצוות המקצועי.

"בכל הקבוצות הגדולות שראיתי, הכוכבים הגדולים שעושים את המשחק לא היו יכולים להצליח בלי עבודת צוות", אמר הנשיא ריבלין, ופנה למאמן: "אם המערכת לא עובדת יחד, היא לא יכולה להצליח באמת. כשראינו אתכם הנכדים שלי ואני התפעלנו מאוד מהיכולת שלך לייצר 'טים וורק' - עבודת צוות שלא היה כדוגמתה. ראינו התקפה והגנה שמכסות אחת על השנייה ולא נותנות לצד האחר לנשום! התגלמות עבודת הצוות".

עוד אמר: "אני מוכרח להסיר את הכובע בפני כולכם. אני מצדיע לכם לא רק כמי שהשיגו הישג בשם מדינת ישראל, אני מצדיע לכם גם כאדם שאוהב ספורט כבר 70 שנה, מגיל 10, אתם התגלמות של היכולת הקבוצתית". הנשיא סיפר לשחקנים על נכדתו, זיו שמשחקת כדורסל בעצמה והתרגשה לשמוע על הגעת הנבחרת, "אני לא אמלא את תפקידי כסבא אם היא לא תצטלם אתכם".

הנשיא עם שחקני הנבחרת

הנשיא עם שחקני הנבחרתצילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

"כבוד גדול להיות פה ואנחנו מאוד שמחים להיות פה," אמר לנשיא שחקן הנבחרת יותם חנוכי וסיפר על העבודה הקשה והתמיכה של הקהל: "כולם היו מחויבים לתהליך הזה לייצג את המדינה בכבוד. בשבוע של האליפות בכל משחק היה אולם מלא. עשינו הכול, נתנו את כל כולנו בכל משחק, ועשינו עבודה מצוינת. תודה לכל מי שנתן חלק ותרם מהקהל עד המאמנים ולכל האנשים מסביב שלקחו חלק באליפות הזאת".

דני אבדיה הוסיף: "במשך כל ההכנה החבורה הזו הפכה להיות משפחה. יחידה אחת. גיבינו אחד את השני כל הזמן גם כשלחלקנו היו ימים טובים יותר או פחות כולם עזרו ותמכו".

23.07.2019

1. הצלחה וקידום טבעת קמיע * טבעת קסם מזל. (Maria)

ברכות ליום טוב לכולכם כאן בחוץ בקריאת התגובה הזו ברגע זה, עליכם להיות בר מזל מאוד לפגוש את הבשורה הטובה הזו על עדות חיי. {dr.oduduwaspellcaster@gmail.com}
שמי מוין חאן מסעודיה, אך גר כרגע בסינגפור, לפני מספר ימים קראתי את התגובה בבלוג כזו כשחיפשתי אתר לייעוץ נישואין כדי לעזור להתיישב עם גרושתי.
סיפרתי על משבר היחסים שלי והוא קידם אותי ליצור קשר עם גלגלית הכישוף הכוחית העוצמתית המוסלמית, הוא נקרא ד"ר אדודווה. מעולם לא האמנתי בעבר על כישוף אהבה אבל בגלל האהבה שיש לי לאשתי לשעבר אני רוצה שהיא תחזור בכל האמצעים האפשריים.
ניסיתי ליצור קשר עם כתובת הדוא"ל של ד"ר אדודואה כפי שניתנה לי על ידי חברתי. זה אני שולח הודעת ברכות כדי להודיע ​​לו על כוונתי ליצור קשר איתו. בהודעת הדואר שלי הסברתי את כל בעיות היחסים שעומדות בפני
דרודודואה הבין ואמר שהוא יעזור לי להחזיר אותה תוך 7 ימים. הייתי סקפטי בהתחלה, אבל האמנתי לו שהוא איש המילה שלו.
סיפקתי את כל הפריטים הנדרשים בכישוף האהבה הדרושים בכדי להפוך את כישוף האהבה לפעיל.
רק היום השני של תפילת קסם האהבה. קיבלתי טלפון מאשתי לשעבר, היא דיברה איתי יפה והיא אמרה שהיא מצטערת במשך זמן רב שעזבה אותי, שהיא מוכנה ומוכנה לחזור הביתה לגור איתי. כל כך שמחתי בליבי וקיבלתי את התנצלותה והיא הבטיחה לחזור הביתה ביומיים הבאים.
היום היא כאן איתי ברגע שאני משתפת את עדות חיי. עם זאת, אני ממליץ בחום על ד"ר אדודווה לאיות כישוף אהבה כדי לעזור לך להחזיר את בן הזוג לאבדן אבוד, כישוף אהבה להפסקת הליכי גירושין, לאהוב כישוף קסמים להחזרת בעל או אשה לשעבר. גם כמה צמחי מרפא מוסלמים לבריאות טובה ולזקפה חזקה, טבעת קמע מוסלמית צמחי מרפא לעוצמה, תהילה ועושר.
נסה זאת היום והנישואים שלך יתמלאו באהבה, טיפול ואמון יותר מתמיד.
קשר אישי של Dr.Oduduwa: {dr.oduduwaspellcaster@gmail.com}

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

רחבת הכותל המחולקת למחיצות בשל הגבלות הקורונה צילום: הקרן למורשת הכותל המערבי

הכותל המערבי: פורסמו שמות הזוכים בהגרלה, שיתפללו בכותל בשבועות

קרא עוד