סניף ארומה דיזינגוף הצטרף למערך הכשרות של צהר

מדובר בסניף השני של הרשת בעיר ללא הפסקה שמצטרף למיזם הכשרות. הרב פוירשטיין: "סניף זה לא היה כשר עד היום, אנו שמחים שלשומרי הכשרות יש כתובת כשרה נוספת בלב תל אביב"

חדשות כיפה חדשות כיפה 15/07/18 15:17 ג באב התשעח

סניף ארומה דיזינגוף הצטרף למערך הכשרות של צהר
סניף דיזינגוף של רשת ארומה עם תעודת הכשרות של צהר, צילום: דוברות צהר

ארגון רבני צהר הודיע היום (א') כי סניף הדגל של רשת ארומה בתל אביב, הממוקם במתחם דיזינגוף סנטר, הפך לכשר בהשגחתם. בצהר פיקוח מזון אמרו כי אחת המטרות של המיזם הייתה להגדיל את ציבור אוכלי הכשרות בישראל, וכי הפיכתו של בית הקפה, המוציא עשרות אלפי מנות בשבוע, לכשר בהשגחתם מוכיח כי המטרות מתממשות. 

"הסניף עבד במשך שנים בלא תעודת כשרות, וכעת, ולאחר הכשרה יסודית שלנו, הסניף פותח את שעריו לציבור הדתי. מדובר במהפכה שהחלה לפני כארבעה חודשים וממשיכה בימים אלו", אמרו בצהר פיקוח מזון, והוסיפו כי זהו עוד צעד בדרך להגדלת המיזם. 

מדובר בסניף השני של רשת ארומה בתל אביב שהחליט להצטרף למערך הכשרות של הארגון. עד עתה הצטרפו למיזם מסעדות, בתי קפה, מפעלים, בעלי עסקים מתחום הקייטרינג, וחדרי אוכל בקיבוצים שונים. 

ראש מיזם הכשרות, הרב רפי פוירשטיין, אמר: "בשמחה ובהתרגשות הענקנו תעודת פיקוח מזון לסניף ארומה בדיזינגוף סנטר. התעודה מעידה על הכשרות של סניף מרכזי נוסף של רשת ארומה. כמו קודמו, סניף זה לא היה כשר עד היום. אנו שמחים שלשומרי הכשרות יש מהיום כתובת כשרה נוספת בלב תל אביב".