חדשות כיפה

סמוטריץ' נגד פייגלין: "כל עוד זה תלוי בי - הוא לא יכנס לממשלה"

האזינו: יו"ר האיחוד הלאומי תוקף בחריפות את יו"ר זהות שגונב קולות למפלגות הימין: "אם יש כמה מסטולים במרצ שרוצים לפתוח את הבוקר עם ג׳וינט - שיצביעו לפייגלין", וקובע "פייגלין חסר אחריות ומגלומן"

פייגלין

פייגלין צילום: פלאש90

בצלאל סמוטריץ׳ במתקפה חריפה על משה פייגלין בתוכנית פתחי וזמרי בגלי ישראל: ״פייגלין הוא אדם חסר אחריות, הוא מגולמן שמשחק אותה סטיב ג׳ובס נחמד במודעות".

"אם הוא אומר שהתנאי שלו להיכנס לממשלה זה להציף את רחובות ישראל בסמים -כי אין דבר כזה סמים קלים, התייחס סמוטריץ' למצע של פייגלין ללגליזציה לסמים קלים. פייגלין שהודיע כי אין לו נאמנות לאחד מהגושים מפחיד את ראשי הגוש הימני. סמוטריץ' מוסיף: "כל עוד זה תלוי בי - הוא לא יכנס לממשלה"

פייגלין, שבסקרים האחרונים עובר את אחוז החסימה, 'גונב' קולות למפלגות הימין. סמוטריץ' בדבריו הנחרצים "אני לא מתכוון בשום אופן לזרום עם עגל הזהב הזה, אם יש כמה מסטולים במרצ שרוצים לפתוח את הבוקר עם ג׳וינט - שיצביעו לפייגלין. מעולם לא ניסיתי ג׳וינט, חס וחלילה״. 

 

עקבו אחרינו בטוויטר
12.03.2019

1. נקודה למחשבה (ש)

מה מטורלל יותר 'להציף את הרחובות בסמים' או שסמוטריץ' יהיה שר החינוך של מדינת ישראל?

דווח על תגובה לא ראויה
12.03.2019

2. 1 - ההתנגדות להצעה הראשונה נובעת מעובדות אובייקטיביות (שניתן לקבל בצורה כזו או אחרת) לגבי חומר מסויים. ההתנגדות להצעה השניה נובעת משנאת אדם מסויים. (תחליט אתה איזה סוג דיון אתה רוצה)

דווח על תגובה לא ראויה
13.03.2019

3. לסמורטיץ עלה השתן לראש... (יאיר)

עד היום באמת הערכתי את סמורטיץ שידע לכבד אנשים ולשמור על שיח מכבד. עכשיו כנראה משהו הסתובב לו. כנראה מרגיש את הכסא שלו יותר מדי מרופד והתחיל לתקוף בצורה מכוערת כל מה שזז. וואלה הלואי ולא יהיה שר ולא כלום. אם עוצמה לא הייתה איתם, לא הייתי בוחר בהם

דווח על תגובה לא ראויה
13.03.2019

4. הפוך בצלאל (שלום)

כנראה שאתה לא תהיה בממשלה ופייגלין כן כי הוא לשון המאזניים. הוא לא בכיס של ביבי והוא ישמור על ארץ ישראל יותר טוב מכל "גוש הימין" מחריבי עמונה ומקפיאי הבניה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: shutterstock

יושבים סביב המדורה? אתגרו את עצמכם עם חידון מיוחד

קרא עוד