חדשות כיפה

נתניהו תוקף: "ההמלצות מופרכות ומקוממות"

ראש הממשלה הגיב הערב להאשמות נגדו ואמר: "רק טובת המדינה לנגד עיניי. שום דבר לא הסיט ולא יסיט אותי ממלאכת קודש זו".

רוה"מ בנימין נתניהו

רוה"מ בנימין נתניהוצילום: פלאש 90

טוען...

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב הערב [ג'] להאשמות נגדו ואמר: "רק טובת המדינה לנגד עיניי. שום דבר לא הסיט ולא יסיט אותי ממלאכת קודש זו. גם לא ההתקפות נגדי אשר ברוך השם אינן פוסקות. מאז שנבחרתי לראשות הממשלה, לא עבר יום שבו לא הותקפתי באשמות סרק. כולל האשמות נגד אשתי וילדיי".

"כל הבדיקות והחקירות נגדי החלו בכותרות מפוצצות. כולן עם המלצות משטרה מרעישות. כל הבדיקות הללו הסתיימו בלא כלום. ומכיוון ואני יודע את האמת. אני אומר לכם. גם הפעם הדברים יסתיימו בלא כלום. ההמלצות ששמענו היום פורסמו גם למעלה משנה, ומאז הן חוזרות שוב שוב. להמלצות הללו אין מעמד במשטר דמוקרטי. אני אומר זאת כציון עובדת ייסוד..על פי חוק, לא המשטרה קובעת אלא רק הגורמים המשפטיים...אני בטוח שכשהגורמים המשפטיים יבחנו את כל החומר, הם יבינו כמה ההמלצות הללו מופרכות ומקוממות".

עוד אמר נתניהו: "אני לא כאן כדי לעשות לביתי. אם זה מה שהיה מניע אותי, הייתי מזמן במקום אחר. מה שמעניין אותי, זה להבטיח את עתידה של מדינת ישראל, והממשלה שלנו תמלא את ימיה... אמשיך להוביל את מדינת ישראל באחריות ובנאמנות כל עוד תתנו לי להמשיך להנהיג אתכם".

13.02.2018

1. כשקראתי את המלצות המשטרה בא לי לצחוק (אלון)

להגיד שנתניהו קידם עניינים של נוני מוזס?
נתניהו קידם עניינים של ערוץ 10?
להגיד שידיעות נתן לנתניהו סיקור אוהד?
הזוי לחלוטין

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2018

2. מאז שהייתי ילד אני זוכר שניסו להפיל את ממשלת נתניהו (בן 30)

לא יעזור, נתניהו יותר מדי חכם מכדי ליפול בדברים כאלו.
הוא באמת חושב על טובת המדינה.

דווח על תגובה לא ראויה
14.02.2018

3. כשהריקבון מתגלה אצל דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (שי)

במשפט של בורא עולם נגד דון ביבי ירים הקטגור את קולו עד שעמודי התווך של היקום יטו ליפול --ירעידו את אמות הסייפים ויאמר דון ביבי הרכן ראשיך בבושה וכי מה אתה מואשם בזאת בפגיעה ביהירות בחוסר דוגמא אישית בכוחניות בעושק וגזל בשתלטנות בשחיתות איומה בחמדנות ונהנתנות בעורמה ומירמה ובאטימות לב ---וכשיגיע תורו של הסנגור לשאת את דבריו הוא יקבור את עיניו בקרקע וקולו לא ישמע --בפסק הדין יכתב --לקיום שמגיע על חשבון קיומם של אחרים אין זכות קיום ----ובגזר הדין יאמר הבורא באכזבה סורר אתה דון ביבי ואת מעשיך לא אוכל לשאת --לנצח נישמתך תכינה על חטא

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

צו ההריסה לבית המחבל צילום: דובר צה"ל

צו הריסה לבית המחבל שרצח את יותם עובדיה

קרא עוד