נתניהו תומך באלקין - אך הליכוד בירושלים עם עופר ברקוביץ'

רשימת הליכוד בירושלים ורשימת התעוררות חתמו על הסכם עודפים. ברקוביץ: ״הוכחנו כי ניתן לייצר בירושלים חזית ציונית ממלכתית רחבה״. יו"ר הליכוד בירושלים אלישע פלג: ״המשותף לשתי הרשימות גדול מהשוני ביניהן״.

חדשות כיפה 02/10/18 13:08 כג בתשרי התשעט

נתניהו תומך באלקין - אך הליכוד בירושלים עם עופר ברקוביץ'
ברקוביץ' ופלג עם ההסכם, צילום: ללא

רגע אחרי הגשת הרשימות והמועמדים, חתמו על הסכם העודפים ראש רשימת הליכוד למועצת העיר ויו"ר תנועת התעוררות - שתי הרשימות הציוניות והממלכתיות המובילות בעיר.

הסכם העודפים, עליו חתום גם השר יריב לוין כבא כח סיעת הליכוד, נחתם במעמד ראש רשימת ״הליכוד - מחל״ בירושלים עו״ד אלישע פלג ויו״ר תנועת התעוררות, עופר ברקוביץ.

יו"ר תנועת התעוררות עופר ברקוביץ: "אני שמח על שיתוף הפעולה עם תנועת הליכוד. הסכם העודפים הוא צעד אחראי של שיתוף פעולה בין הסיעות. שיתוף הפעולה הזה יימשך גם כאשר נציגי התנועות יכהנו כחברי מועצת עיריית ירושלים. אני מודה לידידי עו"ד אלישע פלג ולשר יריב לוין.  הוכחנו כי ניתן לייצר בירושלים חזית ציונית ממלכתית רחבה".

ראש רשימת "הליכוד - מחל" למועצת עיריית ירושלים, עו״ד אלישע פלג, אמר במעמד חתימת ההסכם כי "ראש רשימת הליכוד - מחל למועצת עיריית ירושלים, עו״ד אלישע פלג, אמר לאחר חתימת ההסכם כי "רשימת התעוררות חתמה הסכם עודפים עם "הליכוד - מחל" כי גם הם מודעים לכוחו הגדול של "הליכוד" בירושלים. מצאנו שיהיה נכון עבורנו לחתום איתם על הסכם עודפים שבסופו של דבר ישרת אותנו. אני מאמין ששיתוף הפעולה בין סיעת "הליכוד - מחל" לבין התעוררות ימשך גם במועצת העירייה".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר