נתניהו נפגש עם יתומי צה"ל: "הנופלים ממשיכים לחיות בתוכנו"

בפגישה עם אחים שכולים ויתומי צה"ל לקראת יום הזיכרון, סיפר רה"מ על נפילת אחיו ועודד את הנוכחים. "אתם יודעים מה גודל האבדה, לכן אתם יכולים גם להעריך את החיים", אמר

חדשות כיפה 09/04/18 14:59 כד בניסן התשעח

נתניהו בפגישה עם אחים שכולים ויתומי צה"ל, צילום: חיים צח/לע"מ
נתניהו בפגישה עם אחים שכולים ויתומי צה"ל, צילום: חיים צח/לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש אמש (א') עם אחים שכולים ויתומי צה"ל, לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. המפגש התקיים בשיתוף ארגון "יד לבנים" וארגון "אלמנות ויתומי צה"ל". נתניהו שמע את סיפוריהם האישיים של הילדים וחלק עמם את תחושותיו לאחר נפילת אחיו יוני ז"ל.

בפגישה שיתפה מאי גולדמכר, אחותו של סמל נדב גולדמכר ז"ל שנפל בצוק איתן, במכתב שכתבה לאחיה: "נכון שאתה כבר לא קיים במציאות, אבל בלב שלי ובחלומות שלי אתה כן קיים". נתניהו אמר לה: "זה הסוד, הם ממשיכים לחיות בתוכנו. אח שלי ממשיך לחיות אצלי בפנים, בדיוק כפי שאת אמרת".

רה"מ סיפר לנוכחים על על אחיו יוני: "אני הייתי קצת יותר מבוגר כשאחי נפל, הייתי בן 27. היו הרבה מכתבים שלו שהוא כתב לאנשים. הם הביאו לנו את המכתבים האלה וערכנו את זה לספר. זה מה שבעיקר עשינו במשך השנה הראשונה. לי זה עזר מאוד, זה נתן לי לעשות משהו. לכן הפעילות שלכם היא חשובה. לא רק הפעילות במסגרת הלימודים, והדברים האחרים שאתם עושים, אלא גם הפעילות במסגרת הזאת. העובדה שיש לכם פעילות שקשורה ביחס לשכול, זה לא דבר רע, זה דבר טוב. זה מאוד עזר לי".

נתניהו הוסיף ואמר לילדים שנכחו בפגישה: "אתם יודעים מה גודל האבדה, לכן אתם יכולים גם להעריך את החיים. אגיד לכם משהו שנשמע מוזר, אבל כל אחד מכם, וכל אחת מכן, תוכלו להתגבר על הרבה בעיות בחיים, כי אתם מתגברים על זה".

נתניהו בפגישה עם אחים שכולים ויתומי צה"ל

נתניהו בפגישה עם אחים שכולים ויתומי צה"לצילום: חיים צח/לע"מ

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר