נתניהו: "להמשיך את הלחץ על איראן"

טרם המראתו לברלין לקראת מפגש עם מנהיגי גרמניה, צרפת ובריטניה, הביע רה"מ תקווה כי יגבש עמם הסכמות בנושא הגרעין ובעניין הנוכחות האיראנית בסוריה. "טוב שיש לי קשר אישי מאוד קרוב איתם", אמר

חדשות כיפה 04/06/18 11:43 כא בסיון התשעח

נתניהו: "להמשיך את הלחץ על איראן"
בנימין נתניהו, צילום: Amos Ben Gershom/GPO/FLASH90

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, המריא הבוקר (ב') לברלין, שם יחל ביקור בן שלושה ימים ביבשת אירופה. נתניהו ייפגש בהמשך היום עם קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל, ומחר ייפגש בפריז עם נשיא צרפת, עמנואל מקרון. ביום רביעי יגיע נתניהו ללונדון, שם ייפגש עם ראש ממשלת בריטניה, תרזה מיי, ועם שר החוץ הבריטי, בוריס ג'ונסון, וחברי פרלמנט נוספים.

"אני יוצא עכשיו לביקור חשוב באירופה. אני אפגש עם שלושה מנהיגים ואעלה שם שני נושאים: איראן ואיראן", אמר נתניהו טרם המראתו.

https://www.facebook.com/Netanyahu/videos/10155627559942076/

"קודם כל הצורך להמשיך את הלחץ על איראן נגד תוכנית הגרעין שלה. אני מאמין שצריך להעצים את הלחץ הזה. ייתכן שבעניין הזה אין הסכמה מלאה כרגע, אבל לדעתי לאורך זמן תתגבש הבנה כזו. הנושא השני הוא בלימת התוקפנות של איראן באזור, במיוחד הניסיונות שלה להתבסס צבאית נגדנו בסוריה ולתקוף אותנו משם. בעניין הזה אני מקווה לגבש מדיניות מוסכמת", הוסיף. 

לדבריו, "אלה פגישות עם שלושה מנהיגים חשובים מאוד באירופה. אני חושב שזה דבר טוב שיש לי קשר אישי מאוד קרוב ומאוד טוב איתם. זה דבר חשוב למדינת ישראל".

עוד הוסיף נתניהו כי "מעבר לכך גם נציין 70 שנה ליחסי ידידות ישראל וצרפת בהרבה מאוד תחומים. בתרבות, במסחר, בתיירות וכמובן גם בחדשנות, שעל כך נעשה אירוע מיוחד עם הנשיא מקרון".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר