סגור
חדשות כיפה

נתניהו: לא ארכיב ממשלה עם גנץ

ראש הממשלה התחייב בפני מובילי דעה בציונות הדתית כי יקים ממשלה לאומית עם "השותפים הטבעיים" מימין. על רקע פגישת פרץ-סמוטריץ' קרא נתניהו לציונות הדתית להתאחד

נתניהו במפגש עם אנשי התקשורת

נתניהו במפגש עם אנשי התקשורתצילום: ללא

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הערב (ב') בירושלים עם מובילי דעה בציונות הדתית. נתניהו אמר במפגש כי המטרה שלו להקים ממשלה עם השותפים הטבעיים ובכללם הציונות הדתית, ולא עם מפלגתו של בני גנץ.

"לא אלך לממשלה עם בני גנץ. אני ארכיב קודם כל את הקואליציה הזאת - ממשלת ליכוד לאומית, ממשלת ימין", אמר לעיתונאים ואנשי התקשורת שנכחו במקום.

נתניהו במפגש

נתניהו במפגשצילום: ללא

על האפשרות שגוש הימין יאבד קולות אמר כי "הבית היהודי, עוצמה לישראל, אלי ישי, האיחוד הלאומי - חייבים להתאחד על מנת להציל 6-7 מנדטים לגוש הימין. אסור לאבד את הקולות האלה כי בסוף זה או ממשלת שמאל או ממשלת ימין. הפיצול בימין יביא בהכרח להפסד בבחירות".

ראש הממשלה הסביר כי "לכן אני פונה אליכם, ולכן אני מקיים שיחות טלפון ופגישות עם כל ראשי המפלגות הללו, כדי להתאחד ולהתחבר. אף אחד מהם לא עובר את אחוז החסימה, חיבור ביניהם יביא 6-7 מנדטים לפחות. חיבור של אחד מהם עם הליכוד לא מוסיף מנדטים בסקרים שלנו, ולכן זה לא משיג את המטרה".

בתגובה לדבריו של ראש הממשלה, במפלגתו של בני גנץ, 'חוסן לישראל-תל"ם' אמרו הערב: "נקים ממשלה ציונית של תקווה ואחדות, שתחליף את נתניהו".

עקבו אחרינו בטוויטר
11.02.2019

1. אסור לוותר על המורכבות (יעקב גולדשטיין)

המילה אחדות מהלכת קסמים רק תגיד איחוד ממשלת אחדות חיבור ותראה איך
כולם מתמוגגים וקורנים מאושר הכמיהה לשלום מובנת אך גם מסוכנת ישנם
פרטים ואנשים רבים שאינם מוצאים את מקומם במיינסטרים והם למרבה
הצער נדחקים לשוליים אסור שבשם הרצון לעבור את אחוז החסימה שהוא
מוצדק ונכון יירמסו בדרך זרמים שלא מצליחים להתברג במרכז הנחשק

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2019

2. הבית, סמוטריץ וישי חייבים להתאחד (אורי)

ושיניחו לעוצמה לשרוף כהרגלם את המנדט או שניים שהם תמיד שורפים בכל מערכת בחירות. לא אסון גדול. גם בשמאל יש כל מיני עלים ירוקים ששורפים כמות דומה. הרי גם אם הכהניסטים ייכנסו לכנסת הסיכוי אפסי שיתמכו בממשלה אם היא לא תעשה בדיוק בדיוק בדיוק מה שהם רוצים. חיבור בין הכיפות הסרוגות לאנשי כהנא עלול להיות בכייה לדורות, שתשחק לידי השמאל שרוצה להשחיר את פני "המתנחלים" ולצבוע את כולם בצבע אחד.

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2019

3. נתניהו ז ק את הבית היהודי מתחת לגלגלים (ל)

אחרימשהבטיח להם שיריון

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ישיבת ממשלה צילום: פלאש 90. מרק ישראל סלם

השרים דרשו מנתניהו לכנס את הקבינט: ראש הממשלה סירב

קרא עוד