נתניהו הציג את בנט כשר, החרדים השתוללו

הח"כים מטעם "יהדות התורה" עזבו את המליאה תוך קריאות "יהודי לא מדיר יהודי", בזמן שראש הממשלה נתניהו נאם והציג את שר התמ"ת הבא - נפתלי בנט

אורי פולק, כיפה 18/03/13 17:43 ז בניסן התשעג

נתניהו הציג את בנט כשר, החרדים השתוללו
ערוץ הכנסת, צילום: ערוץ הכנסת

מחאה חרדית: ראש הממשלה בנימין נתניהו הציג היום (ב‘) את שרי הממשלה שלו, ביניהם גם את שר התמ“ת החדש נפתלי בנט, יו“ר ”הבית היהודי“. אך בהגיע תורו של בנט, החליטו אנשי מפלגת ”יהדות התורה“ לצאת מאולם המליאה, תוך קריאות ”יהודי לא מדיר יהודי“.

במפלגה ציינו כי "נפתלי בנט כרת ברית הדרת חרדים יחד עם לפיד. עיקר האש הייתה מכוונת לציונות הדתית שזעקה לא מכבר 'יהודי לא מגרש יהודי', ועכשיו נציגיה בגדו ביהודים החרדים שכאבו את כאבם. רובו ככולו של ההסכם הקואליציוני פוגע בילדי החרדים, בתלמידי ישיבות ובמאות אלפי נצרכים. זעקת האימהות והילדים באו לידי ביטוי בנהמת לבם של נציגי יהדות התורה".

(צילום: אתר הכנסת)

ח“כ יעקב ליצמן עלה לדוכן מאוחר יותר ותקף בחריפות את הקואליציה. "כשלפיד אומר שהוא ידאג לחרדים זה כמו שאחמד טיבי ידאג להתנחלויות", אמר ליצמן, ”הממשלה מקדמת את שנאת האחר, מחלוקת וקיטוב. היא מביעה לקרע בעם“. באשר לסוגיית גיוס החרדים לצה“ל אמר ליצמן כי ”בכל מקרה, נטל שמטל - אף אחד לא יתגייס. שלא יבלבלו אתכם".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר