משפט דומה-שלב ההוכחות: מה קרה בשחזור האירוע?

דיון הוכחות נוסף במשפט דומא מתקיים כעת. סנ"צ ארז אמויאל מסביר מדוע המשטרה חושדת בעמירם בן אוליאל וכיצד התבצע השיחזור לאירוע "מהשלב הראשון עלה חשד שמדובר באירוע על רקע לאומני"

חדשות כיפה
ד בטבת התשעט
,
12 בדצמבר, 2018 10:55
 משפט דומא

משפט דומאצילום: פלאש 90. תומר נאוברג

דיון הוכחות נוסף במשפט דומא נפתח לפני שעה קלה. עדותו של  סנ"צ ארז אמויאל- השוטר שאמון על שיחזור אירועי המקרה עם החשוד עמירם בן אוליאל מתקיימת כעת. אורי קירשינבאום מדווח מהמשפט. 

בתחילת המשפט ציין עו"ד אוחיון המייצג את בן אוליאל לא קיבל לידיו את עדותו של אמויאל בטרם החל המשפט. השופטים ציינו כי הדברים שלא הוגשו להגנה לא יעלו לדיון היום. 

"מהשלב הראשון עלה חשד שמדובר באירוע על רקע לאומני. בשעות הבוקר המוקדמות הגעתי לשטח, סביבות 6:30-7:00", כך החל אמויאל את עדותו, "אותרה בזירה עקבת נעל בלנסטון וקצת יותר רחוק טביעות צמיג של רכב"

אמויאל מסביר איך השוטרים הגיעו לחשוד: "מאתרים בזירה עד שהתכתב בזמן האירוע עם בת זוגתו בפייסבוק ולכן היתה לנו שעה מדויקת. העד תיאר שהבחין בשתי דמויות עומדות מעל זוג ההורים שנשרפו והוא נמלט. אח"כ יצאו לכביש הראשי ותיארו התרחשות עם רכב חשוד" 

אמויאל טוען כי הניסיון שהיחידה צברה והסימנים שהיו הביאו להערכה שמדובר בפיגוע לאומני "כמעט 100% מאירועי תג מחיר מאופיינים בכתובת בזירה כפי שהיה בדומא", ומוסיף, "בעקבות מציאת טביעות הצמיגים אנחנו מגיעים לחנוך גנירם שהרכב שברשותו יכול להתאים לרכב. רכב נוסף גם הוא הוחשד כאפשרי לביצוע הפיגוע.

 

12.12.2018

1. כתבה חסרה בהמון פרטים (אריה)

דווח על תגובה לא ראויה
15.12.2018

2. השחזור אינו תואם את הממצאים בדירה שנשרפה (נחמה)

אמויאל העיד כי נבדק רק החשד הלאומני בעקבות הגרפיטי. לא נבדקו כווני חקירה נוספים. לא אותר הרכב שיתאים לסימני הצמיג. לא ידועה לו המידה ולא למי שייכת טביעת הנעל שאותרה. לא ידע להצביע על איזה משני החלונות היחידים נזרק בקבוק התבערה. והודה בפה מלא כי השחזור אינו תואם את הממצאים בדירה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי צילום: פלאש 90

מנכ"ל משרד הבריאות מעריך: "ירידה בתחלואה - בתוך שבועיים"

קרא עוד