בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

מרצ ביקשו מוועדת הבחירות: פיסלו את עוצמה יהודית

חברת הכנסת סתיו שפיר ומפלגת מרצ עתרו לוועדת הבחירות נגד רשימת עוצמה יהודית: במפלגה גזענית". בעוצמה יהודית גיחכו על העתירה: "ניכר שלא התקבל יעוץ משפטי לפני שניסחו את העתירה"

חדשות כיפה
כ באדר א'
,
25 בפברואר, 2019 18:45
תמנע את האיחוד? יו"ר מרצ תמר זנדברג

תמנע את האיחוד? יו"ר מרצ תמר זנדברגצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

יו"ר מרצ הודיעה עוד בטרם האיחוד בין עצמה יהודית לבית היהודי, כי היא תעתור נגד כניסתם של עצמה יהודית לכנסת. היום היא ממשה את איומה. מפלגת מרצ וחברת הכנסת סתיו שפיר פנו היום (ב') לוועדת הבחירות, בדרישה לפסול את עוצמה יהודית: "מדובר במפלגה גזענית, ששוללת את קיומה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית". 

 בתוך כך עצמה יהודית גיחכו על הגשת העתירה: "עתירת מרצ ומכתבה של ח"כ סתיו ספיר מביכים וניכר שלא התקבל יעוץ משפטי לפני שניסחו את העתירה ואת המכתב. לבקש לפסול  את ד"ר בן ארי בגלל ביקורת על בג"צ או לפסול את עו"ד בן גביר בגלל שייצג בתיק דומא ואמר שאסור להגדיר את התיק כתיק של טרור זה עלבון לעולם המשפט וניכר שמרצ והעבודה במצוקת מנדטים ולכן מנסים לעסוק בגימיקים במקום במהות".

בעצמה יהודית הוסיפו: "שוב מתברר שמפלגות שמתהדרות בחופש הביטוי מתגלות כצבועות ומתחסדות ווכפי הנראה בעיני מרצ לגיטימי לבקר את את אבו מאזן מעודד הטרור אך לא לגיטמי שבכנסת ישבו אוהבי ישראל הפועלים למען מדינת ישראל".

25.02.2019

1. בן ארי כבר היה חבר כנסת, סתם מעמיסים על המערכת. (שבלול)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2019

2. חחח מה נהינו ילדים בוכים ? (יורי)

מה זה ללכת לבכות תפסלו אותם . יש בחירות ויש את העם שיקבע מי יהיה ומי לא .ואתם הערב רב השמאל עוד ישרפו הנשמות שלכם למוות נצחי

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2019

3. זיהוי תהליכים של גרמניה של שנות ה30 (פינחס)

בס"ד

יש אנשים שרוצים לפסול את עוצמה יהודית אבל מוכנים לשבת עם מפלגות ערביות או במילים אחרות אנשים ששונאים יהודים בגלל שהם יהודים ומוכנים לשתף פעולה עם ערבים שונאי ישראל.
אם הייתי סגן רמטכ"ל או סתם שמאלן קיצוני הייתי אומר "מפחיד לזהות בקרבנו תהליכים מעוררי חלחלה שהתרחשו בגרמניה לפני 80-70 שנה"


דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2019

4. שנאת חינם - רק למרץ מותר (אם בישראל)

תודה למרץ שמוכיחה לנו שוב ושוב מה בשבילה באמת הכי חשוב. הכי חשוב למרץ, לשנוא ולהשניא את מי שחובש כיפה גדולה, ואת כל מה שמריח יהדות ותורה. ארץ ישראל זה בכלל דבר מעיק - כי הכיבוש הרי משחית. מה שחשוב להם למשל, זה להפעיל תחבורה ציבורית בשבת, לשתף פעולה עם חברי כנסת תומכי טרור, לדלג על העובדה שמסוכן להיכנס לכל כפר ערבי - זה ממש זניח. מתנחלים החוצה.. ועוד. אז מי פה באמת האנטי - אנטישמי?

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מעון ראש הממשלה החדש, פרויקט אלמוג צילום: מאת אלון איזנמן - Alon Eisenman - צילום, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=80803136

דו"ח המבקר: כשלים בבניית מעון ראש הממשלה החדש

קרא עוד