מינצר כבש את אלקנה

בסיבוב השני: אסף מינצר גבר על אריאל גרניט בפער של 1,006 קולות למינצר, לעומת 739 קולות לגרניט. מינצר, עו"ד במקצועו, מתכוון לספח יישובים הסמוכים לאלקנה - אל שטחי המועצה

יונתן אוריך, כיפה 06/11/13 02:33 ג בכסלו התשעד

מינצר כבש את אלקנה
יחצ, צילום: יחצ

סף מינצר כבש את ראשות מועצת אלקנה - כך הוכרע הלילה (ד') בסיבוב הבחירות השני שנערך במועצה. מינצר גבר על אריאל גרניט בפער של 1006 קולות למינצר, לעומת 739 קולות לגרניט.

מינצר (34), נולד באלקנה. הוא בן למוטי וצביה מינצר, מתושביה הראשונים של אלקנה וממקימיה. נשוי לשרה ואב לשישה: דפנה, הלל, צור, רועי, רני ויאיר, תושב השכונה הצפונית. בצה"ל שירת בחיל התותחנים כקצין בדרגת סגן (במיל.) וכמודיע נפגעים בקצין העיר תל אביב.

למד בישיבת "נתיב מאיר" בירושלים ובישיבת ההסר בקריית שמונה. הוא בעל תואר ראשון במשפטים אוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל עסקים הפקולטה לניהול ע"ש רקנאטי, במסלול מנהלים אוניברסיטת ת"א.

בשנים הארונות היה חבר בפורום המשפטי למען ארץ ישראל, ליווי משפטי והגשת בג"צים לטובת ההתיישבות והגנה על זכויות מפוני גוש קטיף. הוא התמנה ע"י משרד רוה"מ לניהול הקשר עם המשפחות השכולות ותיאום המשימה הקשה של העברת בית העלמין מול המדינה וצה"ל במסגרת ההתנתקות.

באלקנה, שימש כחבר מועצה, יו"ר ועדת מכרזים ויו"ר ועדת תחבורה, חבר בוועדת הכספים. בתקופתו פעל ליצירת קווי תחבורה ציבורית לאלקנה וממנה, כולל כניסות של מיניבוסים אל תוך הישוב, שותף בייזום והקמת האנדרטה לזכר חללי צהל ונפגעי פעולות האיבה והשגת התקציב מהיחידה להנצחת החייל והשגת תקציב וניהול הכנסת בית הספר היסודי לתוכנית התקשוב הלאומית של שר החינוך המקנה כספים רבים והשתלמויות לאורך שנים לבית הספר והכנסת מערכות תקשוב (מחשבים ומקרנים) לכל כיתות הלימוד.

מאחורי מינצר עמד היועץ האסטרטגי מתניה טל-שחר ומנהל הקמפיין יוסי קופמן.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר