מחבל לחוקרי צה"ל: "חמאס שולח נשים וילדים לגדר"

מחבל שנתפס כשהוא מנסה לחדור לישראל הודה כי ארגון הטרור הוא זה שמארגן את ההפגנות, "חמאס עושה הפגנות כדי שאנשים לא יתהפכו עליו". צפו בסרטון שפרסם צה"ל

משה ויסטוך 16/05/18 20:00 ב בסיון התשעח

מחבל לחוקרי צה"ל: "חמאס שולח נשים וילדים לגדר"
חמאס שולח ילדים לגדר. ההפגנות ברצועת עזה, צילום: דובר צה"ל

אחד העצורים מהפרות הסדר האלימות, שהתקיימו בתחילת השבוע ברצועת עזה, חשף כי חמאס הוא זה ששולח נשים וילדים לגדר המערכת ובכך מסכן את חייהם. כך עלה מסרטון שהותר הערב (רביעי) לפרסום על ידי צה"ל.

"חמאס הוא זה ששולח לנו לפייסבוק ולפלאפונים הודעות להגיע לגדר", אמר אחד המחבלים שנעצר אתמול לאחר שניסה לחדור לשטח ישראל. לדבריו, כפי שאמר לחוקריו על רקע עפיפון תבערה שנתפס באזור, אנשי ארגון הטרור העזתי "הם אלה ששולטים ברצועה, כל מה שקורה, קורה באישורם".

המחבל שנעצר סיפק את ניתוחו האישי לסיבות שהארגון משכנע אנשים לצאת ולהפגין נגד צה"ל, "חמאס עושה הפגנות כדי שאנשים לא יתהפכו עליו". עוד הוא אמר שהנהגת חמאס מדרבנת נשים וילדים להתקדם לכיוון הגדר, " הם אלה שאומרים לנשים להתקדם אומרים לאשה: 'תתקדמי את בת הצבא לא יורה בבנות'. הם אומרים לילדים הקטנים: 'תתקדמו הצבא לא יורה בילדים קטנים".

אתמול פורסם על ידי צה"ל והשב"כ כי 24 מבין 60 ההרוגים בהפרות הסדר השבוע היו מחבלי חמאס. לצד זה, בכיר בארגון הטרור חשף בטעות בראיון לתקשורת הערבית כי 50 מההרוגים היו מחבלי חמאס

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר