סגור

נמצא המקום המדויק של קריעת ים סוף

מחקר חדש מראה שנמצאה ראייה המצביעה על המיקום המדויק בו חצו בני ישראל את ים סוף ביציאת מצרים

חדשות כיפה
ז באדר א'
,
12 בפברואר, 2019 15:21
קריעת ים סוף

קריעת ים סוףצילום: shutterstock

היסטוריונים וארכאולוגים ממשיכים בחיפושים אחר כל ראייה שתוכיח את אמיתות סיפור יציאת מצרים. על פי מחקר חדש נראה שנמצאה אחת מאוד מעניינת המצביעה (ככל הנראה) על המיקום המדויק בו חצו בני ישראל את ים סוף

המחקר החדש ממשיך לנסות ולגבש ראיות שיאשרו את סיפור יציאת מצרים כפי שמופיע בתנ"ך. על פי ממצאי המחקר על שם תומאס הקדוש, בני ישראל חצו את ים סוף מנואיבה דרך מפרץ אילת אל ג'בל אל-לווז שבערב הסעודית, שכבר נטען בעבר שזהו הר סיני המקראי בו קיבל משה את לוחות הברית.

ב"דיילי סטאר" הבריטי דווח כי חוקרים, ובראשם האנליסט ריאן מאורו, פירטו את ממצאיהם בסרט התיעודי החדש "למצוא את הר סיני: הר סיני האמיתי בערב הסעודית". מאורו והצוות שלו סבורים שהר ג'בל אל-לווז שבערב הסעודית הוא הר סיני וכי בני ישראל עשו את הדרך אליו מנואיבה, השוכנת בצדו המזרחי של חצי האי סיני. הם מאמינים בסיפור חציית ים סוף וטוענים שבני ישראל חצו דרך "גשר ארץ" הנמצא בעומק של כ-33 מטרים ורוחבו כ-13 ק"מ.

 

 

14.02.2019

1. היו צריכים להתאמץ למצוא כתבה כל כך מטומטמת (מאמץ כביר)

דווח על תגובה לא ראויה
15.02.2019

2. יא בה יה הללויה היי היי (עידן הנבואה)

איזה פנטזיה כפרה על הנבואה מזה מטורללת הכי מטורללת בעולם וזה כף זה כמו הזיות חלום או סוריאליזם. כל כך מטורף ונהדר. הם כל הזמן רואים טבע במעופו. כמה טראלללה וצחוק ואבסורד וסטירה בכמויות אדירות. לשפשף עינים בתימהון. וזה החשוב די לשכל את התנך זה חוויות ככה נבין להיות ממש כמוהם להקים זאת לתחייה ולשחזר את דרכם איך עשו איך היצליחו להוריד את השמים לארץ .איך אפשר לנתח צורה זו בשכלתנות. זה פנטזיה בהא הידיעה והיא דרושה עכשיו בבקשה. בבא יאללה כפרה תעשה לנו פנטזיות כאלה שניצחק כי הרי אתה תיצחק אחרון זה הכי טוב.

דווח על תגובה לא ראויה
16.02.2019

3. כבר גילוהיכן חצו וזה במקום אחר (דוד)

נמצאו שם כלי המלחמה ומהרכבות של המיצרים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר