חדשות כיפה

מועמדי שקד לעליון: שני מוסמכים לרבנות

שרת המשפטים המליצה על השופט רם וינוגרד ועל פרופ' גידי ספיר, שניהם בוגרי ישיבת הר עציון, וכן על פרופ' אלכס שטיין. רשימת המועמדים הושלמה

בית המשפט העליון

בית המשפט העליוןצילום: יוסי זמיר/פלאש 90

רשימת המועמדים לבית המשפט העליון הושלמה היום (ב') עם הצגת שלושת מועמדיה של שרת המשפטים איילת שקד. מתוך 25 המועמדים ברשימה ייבחרו שניים בלבד שיחליפו את השופטים יורם דנציגר ואורי שהם שיפרשו בחודש הבא.

המועמדים שהציגה שקד הינם שופט המחוזי רם וינוגרד, פרופ' גידי ספיר ופרופ' אלכס שטיין. וינוגרד, בעל סמיכה לרבנות, הוא בוגר הישיבות נתיב מאיר והר עציון, והוא מכהן כשופט מחוזי מאז 2012.

פרופ' ספיר, שמלמד משפטים באוניברסיטת בר אילן, הוא תושב גוש עציון. בדומה לוינוגרד גם הוא בוגר ישיבת הר עציון ובעל סמיכה לרבנות.

פרופ' שטיין, שנחשב למועמד מפתיע, הוא מומחה עולמי בתחומי הנזיקין, הרשלנות הרפואית ודיני הראיות, והוא נחשב לבעל דעות שמרניות. בין היתר הוא התמחה אצל השופט מנחם אלון ובמחלקה הפלילית בפרקליטות המדינה. כיום הוא מלמד בבית הספר למשפטים בברוקלין.

11.01.2018

1. השופט וינוגרד מתאים מאד לעליון (דר. נחום זילבר)

השופט וינוגרד מהמחוזי בירושלים הוא אדם רציני וחכם היודע לנהל משפט בצורה יעילה.הופעתי לפניו פעמיים כעד מומחה והוא שלט בחומר הנדון בצורה מצוינת.מזג שיפוטי ואינו מתנשא.הלוואי ויהיה בעליון.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אחת התמונות שהוצגו בתערוכה צילום: דניאל מזרחי

"צריך לעשות סוף למציאות הבלתי נסבלת בדרום"

קרא עוד