חדשות כיפה

"מהליכוד נשארנו רק עם דיבורים"

באיחוד הלאומי תוקפים את ראש הממשלה לאחר שהוא שלא לקדם את יוזמת חוק הריבונות. המטה הלאומי בליכוד: "נתניהו יוכיח שוב שהוא יודע לעשות היסטוריה".

נרקם ביניהם דיל? נתניהו וסער

נרקם ביניהם דיל? נתניהו וסערצילום: פלאש 90. מרים אלסטר

לאחר שראש הממשלה הורה שלא להעלות את יוזמת הריבונות בוועדת השרים לענייני חקיקה, מיהרו באיחוד הלאומי להזכיר לו ולחברי הליכוד את הבטחותיהם בנושא. "מהליכוד נשארנו רק עם דיבורים" טוען הסרטון החדש.

המטה הלאומי בליכוד הגיב על הסרטון ואמר "הסרטון המשתלח של האיחוד הלאומי, שמציג את ראש הממשלה ויו"ר התנועה כמי שבז להחלטת המרכז ויפעל למנוע החלת ריבונות על מרחבי ההתיישבות - בשקר יסודו.   נתניהו לא פעל כלל למנוע את החלטת המרכז. נתניהו הוא זה שאמר שמתיישבי יהודה שומרון ובקעת הירדן לא יופלו לרעה, והוא היחיד שאומר שוב ושוב שלא יפונה שום ישוב.  אנחנו בטוחים שראש הממשלה נתניהו יוביל את החוק הזה בגאון, ויוכיח שוב שהוא יודע לעשות היסטוריה".

 

10.02.2018

1. סרטון חרפה (יהודי פשוט)

במקום לבוא בבוז לראש הממשלה הטוב מאז קום המדינה, בגלל שיש שטח שפעולתו לא תואמת את ציפיותיכם - וציפיות האלקטורט הנכבד שלכם - ובכך להחליש את אמון האומה בעצמה וביכולתה זכותה וחובתה לשבת בכל מרחבי הארץ (לא רק יו"ש); במקום זה מוטל עלינו להגביר את אמון האומה בעצמה - ואז, רק אז, כשתהיה לממשלה לגיטימציה מהשטח, היא תוכל לפעול בנושא. בלי רוב העם א"א להחיל ריבונות, זה לא אמיתי מדאורייתא, כדברי הרמב"ם: "מדעת רוב ישראל - הוא הנקרא כיבוש רבים" (הלכות תרומות פ"א ה"ב). ואתם רק מרחיקים יום זה בכך שאתם מוסיפים שבר על שבר, חולשה על חולשה. היכלמו

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ראש עיריית נתניה מרים פיירברג צילום: עיריית נתניה

ראש עיריית נתניה לא תועמד לדין

קרא עוד