המועמד הדמוקרט המוביל: נתניהו "גזען ריאקציונר"

ברני סאנדרס טען בעימות כי אם יזכה במועמדות מפלגתו - וייבחר לנשיאות, ישקול את החזרת השגרירות מירושלים לתל אביב, וכינה את ראש הממשלה נתניהו "גזען שמנהל את ישראל"

חדשות כיפה
א באדר התשפ
,
26 בפברואר, 2020 7:32
ברני סנדרס

ברני סנדרסצילום: shutterstock

ראש הממשלה נתניהו הוא "גזען ריאקציונר שמנהל את ישראל", ואם ייבחר לנשיא ישקול את החזרת השגרירות מירושלים לתל אביב. כך אומר הלילה (ד') הסנאטור היהודי-אמריקאי ברני סאנדרס, המועמד המוביל, נכון להיום, לזכות במועמדות המפלגה הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב, בבחירות שיתקיימו בחודש נובמבר 2020.

במהלך עימות שקיימה המפלגה הדמוקרטית בין המועמדים בקרוליינה הדרומית, אמר סאנדרס כי על וושינגטון להבטיח את שלומה וביטחונה של ישראל, אבל אסור לה להתעלם מסבלם של הפלסטינים. בתשובה לשאלה האם יחזיר את השגרירות לירושלים, הבטיח סאנדרס כי ישקול זאת.

מנגד, המיליארדר היהודי מייקל בלומברג, המתמודד אף הוא על מועמדות המפלגה הדמוקרטית, השיב לסאנדרס כי העברת השגרירות לירושלים, שנעשתה על ידי ממשל טראמפ, היא מעשה בלתי הפך. "זה נעשה, ואתה תצטרך ללמוד לחיות עם זה", אמר בלומברג לסאנדרס.

מועמדת נוספת במפלגה הדמוקרטית, הסנאטורית אליזבת וורן, אמרה כי הנשיא טראמפ הטה את המאזניים לכיוון ישראל. לדבריה, ישראל והפלסטינים צריכים לקיים משא ומתן ישיר ביניהם.

26.02.2020

1. מסוכן שיהודי הזה יהיה בשלטון. (אחד העם )

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

2. נתניהו נוכל נאלח שקרן (שמעון לוי)

מואשם בשוחד מרמה והפרת אמונים .

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

3. 2 - מואשם זה לא אשם. חזקת החפות עומדת גם לשנואי נפשך (מספיק עם ההשמצות שלך)

דווח על תגובה לא ראויה
26.02.2020

4. מוזר. מצהיר הצהרות שנראות לי מופרכות. טראמפ ביצע החלטת קונגרס שהתעכבה 22 שנה. (לא נראה לי שהנשיא יכול לעשות מה שבא לו...)

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

5. לתגובות מלאי השנאה ברצף התגובות אילו הטימטום היה מחלה מאד כואבת היית בגבס (זקן אשמדאי)

תגובות של ריקניים אשר חכמתם עפה פלאים ומה נותר טיפשות עם תואר שני

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

6. כחול לבן=שחיתות-הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, כאשר למעשה היא המפלגה המושחתת ביותר:

בני גנץ: פרשת המימד החמישי נחקרה על ידי מבקר המדינה, בה קיים חשד בהתקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שמנהלה היה גנץ. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת שלא הייתה קיימת, ללא מכרז, ושולם לחברה 4 מיליון שקל, בנוסף החברה דיווחה בכזב שיש לה לקוחות נוספים. ("הארץ", כלכליסט).

יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע מחק את פגישותיו הקשורות בכך מהיומן לפני שמסר אותו לעיתונאים (גלובס).ותמיהה נוספת היא: למה לפיד לא נחקר על הקשר והתמיכה בידיעות אחרונות? יאיר לפיד, בזמן כהונתו כשר אוצר, נהג להיפגש לעיתים תכופות בימי שישי בבוקר עם מו"ל "ידיעות אחרונות", (כלכליסט).

גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף את הקלטות אשכנזי, ומנדלבליט במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, בה היה ניסיון לאסוף מידע מלוכלך על בכירים בצה"ל, אשכנזי הסתיר את המסמך ומנדלבליט אומר בהקלטה שהוא עלול "להיות עד בפרשייה הזו"..
פרשה נוספת שבה נאשם אשכנזי היא הטעיית הציבור במכרז השמן בהחלטת בית המשפט המחוזי נפסק שחברת הביטוח של שמן תשלם 4.5 מיליון שקל כפיצוי למשקיעי החברה, לאחר שנטען כי הנתבעים הטעו והונו את המשקיעים בכך שלא דיווחו על סיכויי מציאת הנפט בקידוחי החברה (קידוח ים 3), אחרי שכבר נודע לחברה כי מדובר בקידוחים יבשים. (גלובס(.
בנוסף אשכנזי חשוד שדאג שיחולקו בבסיסי צה"ל עיתוני "ידיעות אחרונות" בתמורה לסיקור אוהד (מאקו, חדשות רוטר).

אורנה ברביבאי: חשודה שכשעמדה בראש אכ"א זייפה את נתוני גייוס החרדים, ע"מ לעזור ללפיד לשווק את טענתו שמעלה את אחוזי הגיוס במגזר החרדי (כאן 11.(

יואב סגלוביץ': חשוד שכבכיר במשטרה שיבש הליכי חקירה בפרשיית אשכנזי המכונה פרשיית "הרפז". (News1).

רם בן ברק: חשוד גם הוא בפרשיית המימד החמישי כמי שהיה בכיר בחברה (גלובס, ישראל היום.(

עומר ינקלביץ' הודחה משירות המדינה עקב דיווחים כוזבים במשרד לשוויון חברתי (חדשות 13.(

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
טסים לאומן. ארכיון צילום: פלאש 90

ראש השנה באומן? "לא נאפשר לחסידים להגיע השנה"

קרא עוד