סגור

נתניהו ייצא לביקור מדיני באוגנדה

ראש הממשלה ימריא לביקור מדיני קצר במדינה האפריקאית, וייפגש עם נשיא המדינה יובי קגוטה מוסבני. האם אוגנדה תעביר את השגרירות לירושלים?

יהונתן קליין, חדשות כיפה
ז בשבט התשפ
,
02 בפברואר, 2020 11:31
נתניהו ורעייתו בנתב"ג, בשבוע שעבר

נתניהו ורעייתו בנתב"ג, בשבוע שעברצילום: קובי גדעון, פלאש 90

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, צפוי לצאת מחר (ב') לביקור מדיני קצר באוגנדה שבאפריקה. במסגרת הביקור צפוי נתניהו להיפגש עם נשיא המדינה, יובי קגוטה מוסבני.

זה יהיה הביקור השני של נתניהו במדינה האפריקאית, אחרי שביקר שם לפני כארבע שנים, במלאת 40 שנה למבצע אנטבה, בו נפל אחיו יוני.

על פי דיווח ב'גרוזלם פוסט', אוגנדה צפויה להעביר את השגרירות שלה לירושלים, וזו הסיבה העיקרית לנסיעתו של נתניהו. במשרד החוץ לא אישרו את הדיווח.

 

02.02.2020

1. בתקווה שזה ביקורו האחרון כראש ממשלה. (שדי)

דווח על תגובה לא ראויה
02.02.2020

2. פתרון אפשרי (יוסף בן אליה)

לא תוכנית רק נקודות מחשבה בשלום ,
הפלסטינים ואנחנו צריכים פיתרון בר קיימא , אסכם ואפרט את עניות הבנתי , כך שנוכל להתווכח ולשפר , רכישה של כ 100,000 ק''מ באפריקה , בשביל מדינה פלסטין באפריקה, אולי דרום סודן או אוגנדה , מדינות ענק עם מעט מאוד איכלוס , תמורת כ 5 מיליארד דולר , מתוכם כ , 100 מיליון דולר לאדוני אותה ארץ ו98 אחוז מהסכום בסייוע לפתח באותה ארץ מערכות שלטון לפי שבעה מצוות בני נח , בריאות , חינוך , ביטחון , כלכלה חקלאית כמו קליפורניה לפני כ 150 שנה , המון אדמות , ותעשייתית בסיסית , כמו בסין לפני כמה עשורים , כח אדם זול . 1,000 (כ- 7000 נפשות )המשפחות מפלסטין או ערביי ישראל החלוצים הראשונים מרצון שיעברו , יקבלו כל אחת 400 דונם אדמה ירושה ,חינם , והלוואות וסיוע לפתח אותן , 10,000 (כ- 70,000 נפשות ) המשפחות שיבואו בגל השני מרצון , יקבלו , ירושה חצי , מאתיים דונם וגם הלוואות וסיוע לפיתוח , 20,000 משפחות בגל השלישי , 100 דונם ירושה , 100,000 משפחות בעלייה הרביעית
60 דונם ירושה , ומכאן ואילך כ-30 דונם ירושה למשפחה , אסירים ביטחוניים יגורשו שלא ברצון עם רק 30 דונם בכל שלב , ואסירים פליליים עד הרף הבינוני ברצון כחלופה מעצר וירושה של 30/60 דונם .
תוכנית שלא מצריכה הסכם מדיני , כל משפחה בוחרת לעצמה מה כדאי לרווחתם ,
פיתרון ארוך שנים , כדכתיב לא תוכל לגרשו מהר פן תרבה עליך חיית השדה , פיתרון שמקיים , הכתוב פן תכרות להם ברית והיו לסיכים בעינייך , בצידך, פיתרון מציאותי , ארץ ישראל קטנה מלהכיל שני עמים מרובים ילדים , לאורך השנים מי שירצה מדינה עצמאית ופורחת יגור בפלסטין הריבונית שבאפריקה , ומי שירצה להיות גר תושב ושכיר בארץ לא לו , יכול להישאר ללא דרישות לאומיות ,

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום:  Yossi Aloni/Flash90

אולפנת כפר פינס: תלמידה נדבקה בקורונה - חברותיה לשכבה נשלחו לבידוד

קרא עוד