סגור

ארמניה תפתח שגרירות בישראל

ארמניה, מדינה עצמאית משנת 1992, תפתח שגרירות בתל אביב עד תחילת 2020. שר החוץ, ישראל כץ: ""הדבר מעיד על העלייה המתמדת במעמדה של ישראל"

חדשות כיפה
כ באלול התשעט
,
20 בספטמבר, 2019 9:48
אמא ארמניה

אמא ארמניהצילום: shutterstock

ארמניה היא רפובליקה בדרום הקווקז, ובירתה היא יירוואן. המדינה שוכנת בין הים השחור לים הכספי, וגובלת בגיאורגיה, אזרבייג'ן, איראן וטורקיה. ארמניה הייתה חלק מברית המועצות, ולאחר נפילת הגוש הסובייטי הפכה למדינה עצמאית בספטמבר 1991. תחילת כינון היחסים בין מדינת ישראל לארמניה החל ב- 1992, והיא תהיה המדינה ה-90 שפותחת שגרירות בארץ

 

ממשרד החוץ בישראל נמסר בתגובה להודעה הארמנית: "מדינת ישראל מברכת על החלטתה של ממשלת ארמניה לפתוח שגרירות בישראל. החלטה זו משקפת היטב את ההתקרבות המשמעותית ביחסי המדינות במהלך השנה האחרונה. פתיחת השגרירות מהווה פרק חדש וחשוב ביחסים הבילטראליים, ואנו בטוחים כי הדבר יחזק אף יותר את קשרי הידידות בין שני העמים ויגביר את שיתופי הפעולה בין המדינות בכל התחומים". 

שר החוץ ישראל כץ בירך על ההחלטה, ואמר: "אין ספק כי הדבר מעיד על העלייה המתמדת במעמדה המתחזק של ישראל בעולם. נמשיך לפעול לחיזוק יחסיה הבינלאומיים של ישראל ולביסוס מעמדה הבינלאומי".

 

 

 

 

 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר


Warning: array_rand(): Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/footer.php on line 553

Notice: Undefined index: in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/footer.php on line 554

Notice: Trying to get property of non-object in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/footer.php on line 560

Notice: Trying to get property of non-object in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/footer.php on line 560

קרא עוד