סגור

בלוגרים ממדינות ערב בכנסת: "ישראל מדינה חלומית"

בלוגרים ואנשי תקשורת ממדינות ערב, חלקם ממדינות נטולות קשרים דיפלומטיים עם ישראל, ביקרו בכנסת ונפגשו עם יו"ר ועדת חוץ וביטחון: "הלוואי ונוכל להביא לביקור בישראל מאות אנשים מהמדינות שלנו"

חדשות כיפה
יט בתמוז התשעט
,
22 ביולי, 2019 19:10
אבי דיכטר עם סטודנט למשפטים ובלוגר מערב הסעודית, מחמוד סעוד

אבי דיכטר עם סטודנט למשפטים ובלוגר מערב הסעודית, מחמוד סעודצילום: דוברות הכנסת

משלחת של עיתונאים ואנשי תקשורת ממדינות ערב אשר לחלקן אין יחסים דיפלומטיים עם ישראלים, בהן ערב הסעודית, עיראק וירדן, הגיעה היום לכנסת. האורחים אמרו ליו"ר ועדת החוץ והביטחון, ח"כ אבי דיכטר (הליכוד), עמו נועדו: "הביקור בישראל הוא כמו סיור במדינה חלומית. הלוואי ונוכל להביא לביקור בישראל מאות אנשים מהמדינות שלנו, כדי שיוכלו בשובם לספר את מה שאנחנו רואים ומרגישים בישראל״.

בפגישה, אשר התנהלה בשפה הערבית, אמר ח"כ דיכטר: "ישראל החליטה לקדם את הקשרים עם מדינות ערב וסעודיה בראשן, ולא להמתין עד שהרשות הפלסטינית תחליט להילחם בטרור". דיכטר הדגיש בפני האורחים כי הרשות הפלסטינית משלמת למחבלים משכורות בסך של למעלה ממיליארד שקלים בשנה. 

היועץ המדיני לכנסת, שי כהן, ציין בפני המבקרים כי הכנסת מעוניינת בקשרים עם פרלמנטים ממדינות ערב המתונות. "אנחנו מפרידים בין התקדמות בתהליך המדיני עם הפלסטינים לבין העמקת הקשרים עם העולם הערבי המתון", אמר. עוד הוסיף כי קשריה הבינלאומיים הענפים של הכנסת הביאו לשיתופי פעולה עם למעלה מ-80 קבוצות ידידות בפרלמנטים שונים ברחבי העולם. 
 

22.07.2019

1. כשרון אדיר (אבו נאצר)

אבי דיכטר, יישר כוח בחיזוק הקשרים עם המתונות במדינות ערב.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ניר ברקת לכיפה צילום: כיפה

ניר ברקת נגד שר האוצר: התכנית החדשה מעוותת ומבזבזת כספי ציבור

קרא עוד