סגור

"לא מאשים את לוסי אהריש שפיתתה נפש יהודי במטרה לפגוע במדינתנו"

בתגובה לחתונתם של העיתונאית הערביה ישראלית עם השחקן צחי לוי אמר ח"כ חזן כי הוא "מאשים את צחי המתאסלמלוי שלקח את פאודה צעד אחד רחוק מדי". גופשטיין: ""מצפה מצחי שישמור על הכבוד של עם ישראל ולא יתבולל"

משה ויסטוך
א בחשון התשעט
,
10 באוקטובר, 2018 21:37
אורן חזן

אורן חזןצילום: הדס פרוש/פלאש 90

לאחר ארבע שנים של זוגיות סודית, העיתונאית לוסי אהריש והשחקן צחי לוי יתחתנו הערב (רביעי) בחתונה אזרחית מצומצמת, ולח"כ אורן חזן היה מה לומר על כך.

"לא מאשים את לוסי אהריש שפיתתה נפש יהודי במטרה לפגוע במדינתנו ולמנוע מעוד צאצאים יהודים להמשיך את השושלת היהודית, להפך היא מוזמנת להתגייר" אמר חבר הליכוד.

לדבריו, הוא "כן מאשים את צחי המתאסלמלוי שלקח את פאודה צעד אחד רחוק מדי - אחי צא מהסרט. לוסי זה לא אישי, אבל דעי, צחי אחי ועם ישראל עמי, די להתבוללות!".

מתחתנת וסופגת אש מיו"ר להבה. אהריש

מתחתנת וסופגת אש מיו"ר להבה. אהרישצילום: פלאש 90. הדס פרוש

"אני מבין את לוסי אהריש שלא מוכנה להתחתן עם ערבי", אמר יו"ר להבה בנצי גופשטיין ומי שלקח על עצמו את המאבק בהתבוללות ובנישואי תערובת בין יהודים לערבים.

לצד זה הוסיף כי הוא "מצפה מצחי, שהוא בא ממשפחה טובה ממשפחה של לויים שמסרו נפש במלחמה בהתבוללות, שישמור על הכבוד של עם ישראל ולא יתבולל. צחי, לא מאוחר מידי, חזור בתשובה ושוב לעם ישראל".

מוקדם יותר הערב, נחשף באתר 'מאקו' כי לאחר זוגיות ארוכה וסודית, החליטו העיתונאית הערביה ישראלית והשחקן היהודי להינשא בחתונה אזרחית קטנה.

בנצי גופשטיין

בנצי גופשטייןצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

11.10.2018

1. נישואי תערובת מסכנים את המזה"ת בשואה (דומינו ישראלי)

עקב נשואי תערובת יתערבבו בצבור החלוני אנשים רבים שאינם יהודים לפי ההלכה, ולא יהיה שום הכר בינם לבין החלוניים בני היהודיות, ואף יתוספו עליהם צאצאי התערובת, ואז כל אחד ואחד מבניו של הצבור העברי הלא-אורתודוקסי יעבור מהסטטוס הנוכחי של "בחזקת יהודי לפי ההלכה" לסטטוס של "ספק נכרי לפי ההלכה".
השנוי במעמדם של הלא-אורתודוקסים הרה אסון:
היהודים שומרי המסורת, בגלל התגברות פחדם מנשואי תערובת של בניהם עם עברים-ספק-נכרים, ינקטו אמצעים להתבדלות (כבר עכשיו רבנים קוראים ליסד מרשם אוכלוסין פרטי, ומשלוב תוצאות סקרי דעת קהל, לרבות זה שפורסם ב"הארץ" 22.08.14, יוצא שעמדתם של רבים מאד מהמסורתיים היא כשל הדתיים, בענין ההתבוללות). האמצעים שינקטו המסורתיים והדתיים יהיו חמורים הרבה יותר משנוקטים הם היום כדי להתרחק מהצבור הלא-אורתודוקסי, ובנוסף, יחנכו מילדות להתיחס לגויים-העברים האסורים בחיתון כאל "מוקצה", כפי שנהגו אבותינו בגולה כלפי ה"שקצים" וה"שקצות".
|
הבדלות ממושכת מובילה לנכור הדדי. נכור הדדי ממושך מוביל לחסר אמון הדדי וממנו לעוינות הדדית, ובתמצית, בלשונו של מרטין לותר קינג: "אנשים בדרך כלל שונאים אחד את השני ... מפני שהם מופרדים".
זהו מעגל שוטה. סופו הפרדה חברתית מוחלטת ללא הפרדה גיאוגרפית וללא הפרדה של מוסדות השלטון, שהיא, למעשה, הפרדה מרובת נקודות חכוך-פצוץ בין פצלי האוכלוסייה העוינים זה לזה.
( ר' ידיעה מאת אמיר אורן ב"הארץ" 11.12.12 על הערכת קהילת המודיעין של ארה"ב שמביאה דעה על "עימות פנימי" בישראל לפני שנת 2030 ).
האם מתון כלכלי שיתמשך ללא סוף עקב חשש המשקיעים מפני הדרדרות למלחמת אזרחים הרסנית, לא יחליש את ישראל עד כדי מ"ברירת שמשון"?
האם החשש המתמשך מ"ברירת שמשון" ע"י מדינה שכבר אין לסמוך על יציבותה הפנימית לא יביא את "הקהיליה הבינ"ל" לפרקה מנשקה הגרעיני?

דווח על תגובה לא ראויה
11.10.2018

2. אורן חזן תתביש (הורית)

הפעם הגזמת אורן חזן ויש גבול גם למה שמותר לח״כ להתבטאות בפומבי.
לוסי אהריש מהממת ולא קשור אם היא יהודיה או לא
מגיע לה כל הטוב שבעולם והלוואי ויצליחו❤️

דווח על תגובה לא ראויה
11.10.2018

3. אורן חזן תתביש (הורית)

הפעם הגזמת אורן חזן ויש גבול גם למה שמותר לח״כ להתבטאות בפומבי.
לוסי אהריש מהממת ולא קשור אם היא יהודיה או לא
מגיע לה כל הטוב שבעולם והלוואי ויצליחו❤️

דווח על תגובה לא ראויה
12.10.2018

4. בחירה חופשית!!! (גם לי איכפת)

האיש שרוט לחלוטין. תרד לאנשים מהחיים שלהם תתעסק בשלך. גם אני נגד התבוללול אבל אני לא פחות נגד התערבות בבחירות של אנשים גם אם הם סותרות את האמונה שלי.

דווח על תגובה לא ראויה
12.10.2018

5. קרה לי מקרה דומה... (ערן)

אבל אם הם יודעים וכך בחרו זו זכותם.. יצאתי כמעט שנתיים עם עולה חדשה מקזחסטן ואחרי כמעט שנתיים גיליתי שהיא מוסלמית והסתירה את זה..כך גם עשתה לגרוש שלה שהיום יש לו שני ילדים מוסלמים! אז זן זכותו של כל אדם לבחור ..רק חשוב שידע למה הוא נכנס!

דווח על תגובה לא ראויה
14.10.2018

6. אדם ששמו נקשר בזנות פשיטא מעביר ביקורת? (אריה)

דווח על תגובה לא ראויה
24.11.2018

7. בחורות לא יהודיות (טל)

שם משפחתי הוא גם לוי.
עד עכשיו הבחורות שהסתדרתי איתן מכל הבחינות היו לא יהודיות. אבל, לצערי, היחסים עם אותן לא יהודיות לא הגיעו לרמה רצינית.
לבחורות יהודיות יש הרבה מה ללמוד מבחורות לא יהודיות בכל מה שקשור לכבוד, נימוסין ואכפתיות.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: shutterstock

"הנסיון הזה לא סבבה" תפילת החתן המיוחדת שריגשה את המוזמנים

קרא עוד