סגור

לגרש את אנשי הוואקף? איומו של ח"כ גליק על ירדן

חבר הליכוד התייחס לכוונת ירדן שלא לחדש חלקים מהסכם השלום עם ישראל ואמר: "קראתי לנתניהו להודיע למלך ירדן כי אם הם יפעלו עצמאית, נחיל את הריבונות הישראלית המלאה במקום הקדוש לנו הר הבית"

חדשות כיפה
יד בחשון התשעט
,
23 באוקטובר, 2018 18:31
ח"כ גליק בהר הבית

ח"כ גליק בהר הביתצילום: פלאש 90. יוסי זמיר

ח"כ יהודה גליק מהליכוד התייחס היום (שלישי) במליאת הכנסת לכוונת הירדנים שלא לחדש חלק מהסכם השלום עם ישראל, והודיע כי קרא לראש הממשלה לגרש בתגובה את אנשי הוואקף מהר הבית

"שר החוץ הירדני", ציין גליק, "אמר אתמול כי הממשלה הירדנית קיבלה החלטה שלא לחדש את הנספחים להסכם השלום שנחתם ב-1994 בהתאם לנוסחם ולחוק".

עוד הוא ציטט את השר ואמר כי "המהלך משרת את האינטרסים הירדניים, ציין, ואם יהיו לחצים על ירדן המלך יידע להתמודד איתם. פעלנו על פי חוק ויש לנו את הכלים להגן על האינטרסים שלנו".

לדבריו, "אכן לירדן יש חוק ואינטרסים. גם מדינת ישראל היא מדינה עצמאית ויש לה חוקים ואינטרסים. קראתי היום לראש הממשלה לפעול בהתאם לאינטרסים שלנו ולהודיע למלך ירדן כי אם הם יפעלו עצמאית בהתאם לאינטרסים שלהם גם אנו נפעל בהתאם לאלו שלנו ונשלח את אנשי הוואקף שישראל בנדיבותה מאפשרת להסתובב בהר הבית חזרה לירדן ונחיל את הריבונות הישראלית המלאה במקום הקדוש לנו הר הבית".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חיילי פיקוד העורף בפעילות בהתפרצות הקודמת צילום: תומר נויברג, פלאש 90

אלפי חיילי מילואים יגויסו להתמודדות עם הקורונה

קרא עוד